Doll story - nowość z Movy od Michała Pawła Urbaniaka Doll story

Po Liście nieobecności i Niestandardowych Michał Paweł Urbaniak powraca z kolejną książką wydaną nakładem Wydawnictwa Mova. Doll story poruszy Was do głębi, zabierając w rejony bezbrzeżnej samotności wśród najbliższych i skomplikowanych, przesyconych hipokryzją relacji rodzinnych.  Ta historia z pewnością pozostanie z Wami na długo po jej przeczytaniu.

Doll story na TaniaKsiazka.pl >>

Doll story – nowość od Michała Pawła Urbaniaka

Czytając mroczną powieść psychologiczną Doll story poznacie samotnego jedynaka, Wolfganga Rajcherta. Chłopak ma poważne problemy ze zdrowiem, dlatego nie chodzi do szkoły i nie ma żadnych kolegów. Jego smutne i puste życie ogranicza się jedynie do czterech ścian domu, w którym spędza cały czas. Pewnego dnia jednak Wolfgang dowiaduje się o pewnym projekcie społecznym, który może dać mu szanse na towarzystwo. Otóż według jego regulaminu można zatrudniać dzieci w trudnej sytuacji materialnej jako „etatowych” przyjaciół. Cierpiący na samotność młody człowiek widzi w tym szansę na upragniony kontakt z rówieśnikiem, dlatego namawia rodziców do udziału w tym przedsięwzięciu.

Tajemniczy gość

W ten sposób u państwa Rajchertów zjawia się Mariusz. Nowy przyjaciel domu również ma silną potrzebę. Bardzo mocno pragnie rodziny. Tak mocno, jak Wolfgang towarzystwa. Od teraz nieznajomy ma być dla niego jak brat, którego nigdy nie miał. Mimo że Mariusz ma dość tajemniczą przeszłość i w zasadzie jest dzieciakiem znikąd, szybko zaskarbia sobie przychylność wszystkich członków rodziny. Zdobywa ich serca i zaczynają mu ufać. Nie będzie jednak tak pięknie, jak mogłoby się wydawać. Obecność przybysza wywoła bowiem nieprzewidziane skutki. Czy domownicy poradzą sobie z konsekwencjami decyzji o przyjęciu obcego pod swój dach?

>> Tu możecie przeczytać darmowy fragment książki Doll story <<

W tym miejscu natomiast zamówicie całą powieść Michała Pawła Urbaniaka. Inne jego książki są dostępne pod tym linkiem.

Czytajcie także: