Ciekawostki o książkachEventy

Głosowanie na najlepsze książki 2017 roku w plebiscycie LubimyCzytac.pl

Głosowanie na najlepsze książki 2017

Głosowanie na najlepsze książki 2017 roku do 28 lutego

Książka roku 2017Jeszcze tylko do 28 lutego będzie można oddać głos w prestiżowym głosowaniu internautów na najlepsze książki 2017 roku LubimyCzytac.pl. Głosujący mogą wskazać jeden tytuł z 20 w każdej z 12 kategorii. Wybierzcie swoje ulubione książki i oddajcie swój głos. Pamiętajcie, że aby zagłosować trzeba mieć założone konto w serwisie LubimyCzytac.pl. Lista zwycięskich tytułów będzie ogłoszona w terminie do 10 dni po zakończeniu głosowania.

Głosowanie na najlepsze książki 2017 roku

Głos można oddać tylko raz, wchodząc na stronę, którą znajdzie pod tym linkiem. Tam czeka na Was 12 kategorii: 1. Kryminał, sensacja, thriller; 2. Powieść historyczna; 3. Literatura faktu; 4. Literatura młodzieżowa; 5. Literatura obyczajowa; 6. Fantastyka, fantasy; 7. Science fiction; 8. Autobiografia, biografia, wspomnienia; 9. Horror; 10. Fantastyka młodzieżowa; 11. Literatura dziecięca; 12.  Literatura piękna.

Każda związana z gatunkiem literatury, do której należą wybrane książki.

Powiązane: NAJLEPSZE KSIĄŻKI 2017 ROKU WEDŁUG UŻYTKOWNIKÓW GOODREADS.COM

Głosowanie na najlepsze książki 2017 roku

W literaturze pięknej znalazł się np. głośny tytuł: Jak zawsze Zygmunta Miłoszewskiego. Natomiast w kategorii Kryminał, sensacja thriller: Pragnienie Jo Nesbø i Czarownica Camilli Läckberg, a w kategorii Literatura obyczajowa, romans: Gracz Vi Keeland czy Dominic L.A. Casey.

W głosowaniu może zdarzyć się tak, że zwyciężą dwa tytuły o takiej samej liczbie głosów, chociaż oczywiście nie jest to bardzo prawdopodobne.

Nie zawahajcie się użyć swojej mocy i zagłosować!

Głosowanie na najlepsze książki 2017