Gwiazd naszych wina w Bollywood

Gwiazd naszych wina w Bollywood – taka informacja obiegła właśnie sieć i jest to bez wątpienia doskonała wiadomość dla wszystkich fanów książki. Jak z pewnością orientuje się większość z Was, bestsellerowa powieść Johna Greena doczekała się już jednej ekranizacji, która zresztą okazała się międzynarodowym hitem. Teraz jednak widzowie mogą liczyć na drugą produkcję, tym razem związaną z Bollywood, indyjskim przemysłem filmowym. Jesteście ciekawi, czego możecie spodziewać się po takiej wersji? Koniecznie czytajcie dalej, by dowiedzieć się więcej!

Gwiazd naszych wina w Bollywood

Kadr z zapowiedzi filmu Dil Bechara, źródło: YouTube.com

Gwiazd naszych wina w Bollywood – zapowiedź oraz kilka słów o produkcji

O czym opowiada oryginał? Szesnastoletnia Hazel choruje na raka i tylko dzięki cudownej terapii jej życie zostało przedłużone o kilka lat. Jednak nie chodzi do szkoły, nie ma przyjaciół i nie funkcjonuje jak inne dziewczyny w jej wieku. Nagły zwrot w jej życiu następuje, gdy na spotkaniu grupy wsparcia dla chorej młodzieży poznaje niezwykłego chłopaka. Augustus jest nie tylko wspaniały, ale również, co zaskakuje Hazel, bardzo nią zainteresowany.

Najnowsza adaptacja filmowa nosi tytuł Dil Bechara, czyli Bezradne serce. Co ciekawe, taki sam tytuł nosi piosenka, która powstała specjalnie do tej produkcji. W rolę Augustusa wcielił się Sushant Singh Rajput (w czerwcu 2020 roku świat obiegła informacja o jego samobójczej śmierci), natomiast u jego boku jako Hazel wystąpiła Sanjana Sanghi. Poza nimi na ekranie widzowie zobaczą też Saifa Ali Khana. Za reżyserię odpowiedzialny jest Mukesh Chhabra. Film będzie dostępny od 24 lipca na platformie Disney + Hotstar.

Fabuła indyjskiej wersji trochę różni się od hollywoodzkiej. Ponieważ historia została przeniesiona na indyjskie realia, a jej bohaterowie nie są nastolatkami. W związku z tym widzowie otrzymują film o dwójce ludzi, których połączyła ciężka choroba. Odbiorcy będą mogli śledzić, jak między nimi rodzi się uczucie i jak oboje uczą się przy sobie cieszyć się z małych rzeczy.

Poniżej prezentujemy wam zwiastun produkcji. Dajcie nam znać, czy Gwiazd naszych wina w Bollywood to dobry pomysł oraz co sądzicie po obejrzanej zapowiedzi.

Tymczasem wszystkich zainteresowanych książką Johna Greena, odsyłamy tutaj. Gorąco polecamy tę powieść wszystkim miłośnikom literatury dla młodzieży.