Serial Szukając Alaski - kup na TaniaKsiazka.pl

Serial Szukając Alaski to nie lada gratka dla wszystkich wielbicieli twórczości Johna Greena. Ponieważ to właśnie na podstawie jego powieści o tym samym tytule, powstała wspomniana produkcja. Poza tym powody do zadowolenia mają także miłośnicy młodzieżowych ekranizacji. Warto tutaj wspomnieć, że Green to obecnie jeden z najpopularniejszych amerykańskich twórców tego gatunku. Jego książki znają czytelnicy na całym świecie, a każda powieść to międzynarodowy hit z pierwszych miejsc bestsellerów. Jeśli zatem do tej pory nie było Wam po drodze z twórczością tego pisarza, koniecznie nadróbcie zaległości. Co natomiast z serialem? Tego dowiecie się, czytając dalej!

Serial Szukając Alaski - kup na TaniaKsiazka.pl

 Serial Szukając Alaski – kilka słów o serialowej produkcji

Za realizację serialu odpowiedzialna jest stacja Hulu. Widzowie w Polsce będą mogli obejrzeć serial już od 19 października 2019 roku na platformie HBO GO. Natomiast na antenę HBO produkcja trafi w listopadzie bieżącego roku. Ekranizacja bestsellerowej powieści Johna Greena składa się z 8 odcinków, a w rolę głównego bohatera wcielił się Charlie Plummer. Poza tym obok niego na małych ekranach pojawi się także Kristine Froseth. Reżyserią serialu zajął się Josh Schwartz. Natomiast wyprodukowany został przez Paramount Television oraz należącą do Schwartza i Stephanie Savage spółkę Fake Empire. Rolę producenta wykonawczego pełni m.in. sam autor powieści, John Green.

O czym opowiada sama historia? To powieść o myślących i wrażliwych młodych ludziach. Zbuntowanych, szukających intensywnych wrażeń i odpowiedzi na najważniejsze pytania. O miłość, która wywraca świat do góry nogami i o przyjaźń, której doświadcza się na całe życie. Niezapomniana opowieść, o odkrywającym życie Milesie, zakochanym w szalonej, zbuntowanej Alasce. Dziewczynie, dzięki której odnalazł Wielkie Być Może. Czyli najintensywniejsze i najprawdziwsze doświadczenie rzeczywistości.

Przypominamy, że serial Szukając Alaski będzie dostępny w Polsce na HBO GO od 19 października 2019 roku. Koniecznie dajcie nam znać, czy będziecie oglądać tę produkcję. Poniżej z przyjemnością prezentujemy wam zapowiedź serialu. Natomiast tutaj znajdziecie książkę, na której podstawie powstał projekt.