Zapowiedzi z literatury pięknej - sprawdź na TaniaKsiazka.pl

Zapowiedzi z literatury pięknej to doskonałe zestawienie dla wszystkich miłośników tego gatunku. Poza tym powody do zadowolenia mają także wielbiciele nietuzinkowych i wciągających historii, które urzekną was już od pierwszych stron. Prezentowane dziś tytuły dopiero pojawią się w sprzedaży. Są to przede wszystkim zagraniczne hity, ale nie zabraknie też krajowych perełek. Jedno jest pewne – wszystkie te historie zasługują na szczególną uwagę. Tym samym, jeśli poszukujecie powiewu świeżości wśród literatury pięknej, trafiliście idealnie. Koniecznie sprawdźcie, co nowego pojawi się już niebawem na naszym rynku!

Zapowiedzi z literatury pięknej - sprawdź na TaniaKsiazka.pl

fot. pixabay.com/ congerdesign

Poparzone dziecko - kup na TaniaKsiazka.plZapowiedzi z literatury pięknej – Poparzone dziecko

Bengt mierzy się z utratą matki, kiedy dowiaduje się, że jego ojciec właśnie ma romans. Duszna atmosfera w rodzinie staje się nie do zniesienia, a bohatera zaczynają męczyć obsesyjne myśli i koszmary. Poza tym już niebawem między całą trójką narodzi się pełen napięcia, miłosny trójkąt. Ta opowieść aż kipi od emocji i napięcia, a jednocześnie to smutna opowieść o namiętności, nienawiści i lęku.

Książka dostępna od 15 lipca 2020 roku.

Zapowiedzi z literatury pięknej – Od jednego LucyperaOd jednego Lucypera - zobacz na TaniaKsiazka.pl

Początek XXI wieku, Holandia. Katarzyna pracuje na uniwersytecie, żyjąc jak współczesna emigrantka. Jest samodzielna, wykształcona, ma terapeutę i panią do sprzątania. Równolegle czytelnicy poznają historię Marijki, która toczy się u schyłku lat czterdziestych XX wieku na Śląsku. Na jej oczach formuje się nowy świat, w którym postawna dzioucha upatruje szans na awans społeczny, wyrwanie się spod kurateli matki i szczęście u boku ukochanego Alozja. Marijka nigdy nie dowie się o istnieniu Kasi, natomiast Kasia natrafi na ślad Marijki przypadkiem. Gdy zobaczy tajemniczą postać na fotografii ukrywanej przez babcię.

Książka dostępna od 15 lipca 2020 roku.

Zapowiedzi z literatury pięknej - sprawdź na TaniaKsiazka.plZapowiedzi z literatury pięknej – Bodaj Budka

Natałka Babina po raz kolejny prezentuje czytelnikom niezwykle przejmującą opowieść, w której łączy sielskości białoruskiej wsi ze złem, które czai się w ukryciu. Tutaj strach wyjść z domu, ale też i strach w nim pozostać. Zło czai się tu wśród lasów i mokradeł. A autorka przestrzega ludźmi, którzy tracą własną tożsamość, przestają czuć wibrację i rytm swojej ziemi.

Książka dostępna od 5 sierpnia 2020 roku.

Zapowiedzi z literatury pięknej – Chciałbym nigdy cię nie poznaćChciałbym nigdy cię nie poznać - kup na TaniaKsiazka.pl

To intymna opowieść o miłości dziecka do babci. Co takie uczucie daje i zabiera? Nikt nie ma wątpliwości, że relacja wnuka z babcią jest wyjątkowa. Zostawia ona w nas ciche słowa, drobne gesty i sceny z codzienności, które niesiemy potem w sobie przez całe życie. Czas mija, a te ślady ma w sobie każdy z nas. I chociaż pamięć gubi tak wiele, postać babci zostaje.

Książka dostępna od 16 lipca 2020 roku.