Jasna godzina - sprawdź na TaniaKsiazka.pl

Jasna godzina - sprawdź na TaniaKsiazka.plKsiążka pt. Jasna godzina autorstwa Niny Riggs to poruszająca opowieść o tym, jak kochać i cieszyć się każdą chwilą w obliczu nieuniknionego. Autorka szturmem podbiła serca Czytelników na całym świecie. Również w błyskawicznym tempie wspięła się na szczyt bestsellerowej listy New York Timesa. Jej książka jest fantastyczną terapią dla wszystkich, którzy szukają pocieszenia w najtrudniejszych momentach życia. Sprawdźcie koniecznie sami, co takiego ma w sobie Jasna godzina.

Jasna godzina. Dziennik życia i umierania

Nina Riggs jest młodą mamą, żoną i poetką. Kobieta gdzieś w głębi podświadomości wie, że jej kolej w końcu nadejdzie. Wszystko, dlatego że pochodzi z rodziny silnie obciążonej genetycznie. Jej matka, dziadek, ciotki i kuzynowie umarli na raka. Gdy Nina kończy 37 lat, staje oko w oko z nowotworem złośliwym piersi.

Książka pt. Jasna godzina powstała, jako pamiątka dla dwójki synów – 9-letniego Freddy’ego i o dwa lata młodszego Benny’ego. Jej zadaniem jest uświadomienie chłopcom, jak ogromną miłością darzyła ich matka. Obecnie chorobę matki widzą na swój naiwny sposób. Nina natomiast robi wszystko, co w jej mocy, by przygotować ich na czas, kiedy jej zabraknie. Historia, którą stworzyła, jest niezwykle poruszająca. Nie brakuje w niej jednak rozbrajającego poczucia humoru. To opowieść o spojrzeniu śmierci prosto w twarz, a także niezwykle udana próba pogodzenia się z losem.

Nina Riggs stworzyła coś na kształt modlitwy, jej książka jest swoistym balsamem dla duszy. Czytelnicy nie znajdą tu zbędnego patosu, to prosta codzienność, z którą zmaga się autorka. Daje też niezwykle cenną naukę tego, jak cieszyć się z prostych przyjemności i nie tracić pogody ducha nawet w najtrudniejszych momentach życia.

Książka pt. Jasna godzina to opowieść, która przynosi ukojenie zmęczonej duszy. Zmienia perspektywę spoglądania na otaczający nas świat. I udowadnia, że każdego dnia, kiedy się budzimy, mamy powody, by cieszyć się życiem. Niezależnie od sytuacji i przytłaczających nas problemów.

Jasna godzina. Dziennik życia i umierania znajdziecie tutaj. Gorąco polecamy!