Katarzyna Bonda na TargiKsiazki.Online - weź udział w wywiadzie LIVE

Miłośnicy kryminałów – łapcie, co macie pod ręką: telefon albo kalendarz z długopisem – i szybko zapisujcie notkę: „Katarzyna Bonda na TargiKsiazki.Online vol.2”! Taka okazja na pewno nie może przejść Wam koło nosa! Kiedy odbędzie się transmisja?  Co musicie wiedzieć o tym spotkaniu? Sprawdźcie poniżej!

Katarzyna Bonda na TargiKsiazki.Online!

foto: materiały organizatora

Nazywa się Bonda. Katarzyna Bonda.

Choć tej autorki z pewnością nie trzeba nikomu przedstawiać, uczyńmy zadość formalnościom. Katarzyna Bonda to obecnie panująca królowa polskiego kryminału, często nazywana również „polską Agatą Christie”. Na pewno słyszeliście o psychologu śledczym Hubercie Meyerze czy Saszy Załuskiej z tetralogii Cztery żywioły, czyli o bohaterach bestsellerowych kryminałów autorstwa Bondy.

Katarzyna Bonda na TargiKsiazki.Online

Co musicie wiedzieć o nadchodzącym wydarzeniu? Oto krótka ściąga dla złapania dobrej orientacji w temacie:

Co to za okazja?

Wywiad LIVE z Katarzyną Bondą odbędzie się w ramach wydarzenia TargiKsiazki.Online vol.2, które organizuje nasza zaprzyjaźniona księgarnia internetowa TaniaKsiazka.pl.

Gdzie trzeba się pojawić?

Tam, gdzie będzie Ci wygodnie! Oczywiście spotykamy się bezpiecznie, czyli w sieci. Transmisję będzie można obejrzeć na Facebooku, pod tym linkiem.

Kiedy zabarykadować się w pokoju, aby nikt nie przeszkadzał w oglądaniu?

Live startuje w najbliższy poniedziałek, 26 października 2020 roku, o godzinie 18:00.

Czy są przewidziane jakieś atrakcje dla uczestników wydarzenia?

Pewnie, że tak! Podczas live’u każdy uczestnik może wpisywać własne pytania w komentarzach, a następnie część z nich zostanie zadana Katarzynie Bondzie przez prowadzącą wywiad. A dla trójki najbardziej zaangażowanych komentujących przewidziane są nagrody. Jakie? To pozostaje niespodzianką! Wiadomo jedynie tyle, że nagrody z pewnością będą związane z twórczością Katarzyny Bondy.

TargiKsiazki.Online vol.2

Na koniec zachęcam Was też do zapisania się na ogólne wydarzenie na Facebooku, żeby żadne książkowe i czytelnicze atrakcje nie umknęły Waszej uwadze:

TargiKsiazki.Online vol.2 – CZĘŚĆ #2

Pod powyższym linkiem znajdziecie pełną rozpiskę zaplanowanych wywiadów z najpopularniejszymi autorami, informacje o konkursach i niespodziankach. Wpadajcie i zapisujcie się na potęgę!

TargiKsiazki.Online vol.2 - dołącz!

 

Powiązane artykuły: