Rodzina nie bardzo pamięta, jak wygląda Twoja twarz, bo ciągle przesiadujesz z nosem w książkach? Ty nie bardzo pamiętasz, jak wygląda Twoja wypłata, bo nie możesz się oprzeć kupowaniu pachnących, nowiutkich książek? W takim razie to wydarzenie w sam raz dla Ciebie! Wystartowały TargiKsiazki.Online vol. 2, organizowane przez TaniaKsiazka.pl. Szykuje się zaczytany październik, naszpikowany książkowymi promocjami i czytelniczymi atrakcjami!

TargiKsiazki.Online vol. 2

Książkoholicy, przybywajcie!

To już druga edycja TargówKsiążki.Online – pierwsza odbyła się w czerwcu. Na jesienną odsłonę targów TaniaKsiazka.pl wraz z wydawnictwami przygotowała sporo atrakcji dla książkolubów. Przede wszystkim czekają na nas promocje tematyczne. Książki z ulubionego gatunku lub dziedziny możemy złowić w bardzo przyjemnych cenach, nawet do -40%. Powieści obyczajowe, kryminały, poradniki, książki dla dzieci i młodzieży – każdy znajdzie coś dla siebie.

Ale TargiKsiazki.Online vol. 2 to nie tylko okazja do książkowych zakupów. TaniaKsiazka.pl organizuje także wirtualne stoiska ponad 40 różnych wydawnictw. A do tego – to, czego ja najbardziej nie mogę się doczekać – wywiady live. Kogo znajdziemy na liście autorów? Macie szansę wirtualnie spotkać się m.in. z: Katarzyną Bondą, Jakubem Małeckim, Anetą Jadowską, Martą Kisiel, Alicją Sinicką czy Rafałem Paczesiem. W czasie transmisji czytelnicy będą mogli zadawać pytania swoim ulubionym pisarzom. Dla najbardziej aktywnych uczestników przewidziane są nagrody. Książkowe, rzecz jasna! Czy może być piękniej?

TargiKsiazki.Online vol. 2 – tu jesteś u siebie!

Pewnie, że może! Wszystkie targowe atrakcje mamy w zasięgu ręki, bez wychodzenia z domu. Wystarczy wygodnie rozsiąść się w fotelu, sięgnąć po telefon lub komputer i dołączyć do wydarzenia. Dzięki magii Internetu spotkania odbywają się bezpiecznie – w dowolnym miejscu na świecie! A do tego unikamy dźwigania ciężkich toreb z zakupami – zamówione książki przyjadą wprost pod nasze drzwi. Jedyne, co może być ciężkie, to powstrzymanie się przed wykupieniem wszystkich najgorętszych tytułów roku!

TargiKsiazki.Online vol. 2 to wydarzenie, na którym nie może Was zabraknąć! Książkoholicy – obecność obowiązkowa!

Szczegóły znajdziecie tutaj: TargiKsiazki.Online vol. 2
Nie chcecie przegapić targowych newsów? Koniecznie zapiszcie się do wydarzenia na Facebooku, a nic Was nie ominie!

To kto się wybiera?

TargiKsiazki.Online vol. 2