Sensacja w październiku

Interesują Was książki z wartką akcją, nieprzeciętnymi bohaterami i wciągającą fabułą? Takie, które zahaczają o kryminał, ale też nierzadko mają w sobie coś z dobrego thrillera? W takim razie sensacja w październiku to zestawienie, na które powinniście zwrócić szczególną uwagę. Znajdziecie tu bowiem nietuzinkowe opowieści, które pomogą Wam przetrwać jesienne wieczory i chłodniejsze dni. Autorzy prezentowanych dziś propozycji dobrze wiedzą, co zrobić, by utrzymać czytelników w napięciu i niepewności, a do tego zapewnić im moc wrażeń. Ponadto część z nich udowadnia, że literatura sensacyjna to nie tylko pościgi i strzelaniny, ze szpiegowskimi zagadkami w tle. Sprawdźcie, jak pisarze poradzili sobie z tym gatunkiem i po które nowości oraz zapowiedzi warto sięgnąć w październiku!

Sensacja w październiku

Prosta sprawa - kup na TaniaKsiazka.plSensacja w październiku – Prosta sprawa

Prosty zniknął i zostało po nim jedynie zdemolowane mieszkanie. Do miasta przyjeżdża jego dawny przyjaciel z Jeleniej Góry, który chciał spłacić dawny dług wdzięczności. Mężczyzna szybko zostaje wplątany w niebezpieczną grę, ponieważ Prostego poszukują jeleniogórscy gangsterzy i czeska mafia. A do tego na horyzoncie pojawia się także romska mafia. Na szczęście przyjaciel Prostego może liczyć na pomoc analityczki z Agencji Bezpieczeństwa Wewnętrznego.

Książka dostępna od 14 października 2020 roku.

Zgodnie z planem - sprawdź na TaniaKsiazka.plSensacja w październiku – Zgodnie z planem

Jack Reacher znów powraca – tym razem przez przypadek wplątuje się w sprawę pary staruszków, którzy są winni duże pieniądze grupie niebezpiecznych ludzi. I szybko okazuje się, że bohater wpakował się w sam środek kłopotów. Ponieważ stał się wrogiem numer jeden dwóch walczących o terytorium gangów – ukraińskiego i albańskiego.

Książka już dostępna.

Sensacja w październiku Sensacja w październiku – Likwidacja

Kaja w Opolu miała spotkać się z Danielem, z którym od miesięcy romansowała przez aplikację randkową. Na miejscu okazuje się jednak, że mężczyzna ma żonę i weekend zdaje się stracony. Wieczorem jednak w klubie Kaja poznaje Monikę, znajomą Daniela. Między kobietami zaczyna iskrzyć, a wkrótce nowa przyjaciółka zdradza jej, że ma problemy z byłym mężem. Bohaterka postanawia jej pomóc i tym samym zostaje uwikłana niebezpieczną intrygę.

Książka już dostępna.

Chodź za mną - kup na TaniaKsiazka.plSensacja w październiku – Chodź za mną

Ewa umiejętnie utrzymuje pozory, dzięki którym jej życie wygląda na idealne. Idealny facet, konto na insta i totalna idylla. Jednak żadna sielanka nie może przecież trwać wiecznie. Zwłaszcza jeśli zbudowana jest na chwiejnych fundamentach. W jednej chwili życie Ewy zmienia się o sto osiemdziesiąt stopni i kobieta jest tym przerażona. Pomóc chce jej Artur, ale zaufanie w dzisiejszych czasach to luksus, na który nie każdego stać.

Książka dostępna od 14 października 2020 roku.

Sensacja w październiku Sensacja w październiku – Poszerzenie pola walki

Kiedy w życiu człowiek nudzi się – ale tak naprawdę – może wpaść na absurdalny pomysł. Tak dzieje się w przypadku bohatera tej powieści. Informatyk, zupełnie przeciętny człowiek, w którego życiu kompletnie nic się nie dzieje, szuka wrażeń. I namawia kolegę do morderstwa.

Książka dostępna od 24 października 2020 roku.

Gdziekolwiek spojrzysz - kup na TaniaKsiazka.plSensacja w październiku – Gdziekolwiek spojrzysz, tom III serii Ukryta sieć

W Żelaznej Górze na terenie kopalni miedzi dochodzi do katastrofalnego wycieku. W ręce analityków złośliwego oprogramowania trafia tajemniczy wirus. Julita Wójcicka, dziennikarka śledcza odkrywa, że złoczyńcy, których poczynania śledzi od dwóch lat, nagle zainteresowali się bibliotecznymi zbiorami. Pozornie niepasujące do siebie sprawy łączy wątek sztucznej inteligencji.

Książka dostępna od 28 października 2020 roku.