Kobieta, którą byłam - nowa powieść obyczajowa Kerry Fisher

Jodi Picoult, Liane Moriarty, Diane Chamberlain — jeżeli znacie i lubicie książki tych pisarek, to nie możesz przeoczyć powieści Kerry Fisher. W najnowszej autorka skupia się na przyjaźni, macierzyństwie i cenie, jaką trzeba zapłacić za utrzymywanie pozorów doskonałości. Książkę Kobieta, którą byłam, znajdziecie na półkach księgarń już pod koniec lutego. Jesteście ciekawi, o czym będzie?Kobieta, którą byłam - nowa powieść obyczajowa Kerry Fisher

Kobieta, którą byłam — czy można zacząć od nowa?

Wydaje się, że Kate Jones nie pasuje do innych kobiet z osiedla przy Parkview Road. Samotna, skryta matka, która nie zarabia wiele jako ratowniczka medyczna, wśród kobiet, które wiodą życie jak z Instagrama i oczywiście dzielą się nim ze światem za pośrednictwem mediów społecznościowych.

Ale to właśnie Gizela i Sally stają się jej najbliższymi przyjaciółkami w nowym miejscu i nowym życiu, jakie wybrała Kate, gdy wraz z córką ucieka na drugi koniec kraju. Nie bez powodu wybrała miejsce, w którym nikt jej nie zna, nikt nic o niej nie wie. W którym może mieć szansę na nową tożsamość i nowe życie.

Wraz z nową przyjaźnią pojawiają się założenia i wyobrażenia. Kate jest pewna, że Gizela i Sally mają życie idealne, pełne sukcesów, udanych relacji i przyjemności, którymi można się chwalić. Wystarczy jedno wydarzenie, żeby ten idealny obraz runął jak domek z kart. Okazał się filtrem zakrywającym to, czego nie chce się pokazać innym.

Podczas jednego z dyżurów Kate w szpitalu, załoga ratowników zostaje wezwana do pomocy uczestnikom wypadku samochodowego. Konsekwencje tego wydarzenia zachwieją relacją między Kate, Gizelą i Sally.

Kobieta, którą byłam - nowa powieść obyczajowa Kerry Fisher

Granice lojalności i zaufania

Kerry Fisher w swojej nowej powieści, Kobieta, którą byłam, bada granice przyjaźni i związanych z nią: lojalności i zaufania. Kate pragnie nowego życia dla córki i siebie. Tylko że nowa tożsamość to może być za mało. Na czytelników czeka zatem zaskakująca i bardzo emocjonalna historia, która pokazuje, że za idealnymi zdjęciami w mediach społecznościowych, wcale nie musi kryć się równie idealne życie.

Najnowsza powieść Kerry Fischer pojawi się w księgarniach 23 lutego. Jeśli nie chcecie przegapić premiery, to powieść możecie złapać w przedsprzedaży: Kobieta, którą byłam.

Sprawdź też: