Kolejne 365 dni - kup na TaniaKsiazka.pl

Kolejne 365 dni to książka, która przypadnie do gustu każdej wielbicielce literatury erotycznej i gorących romansów współczesnych. Powieść w sprzedaży będzie dostępna już od 29 maja 2019 roku i z pewnością ucieszy wszystkie miłośniczki twórczości Bianki Lipińskiej. Poza tym warto tutaj wspomnieć, że prezentowana dziś książka to już trzecia część przygód Laury i Massimo. Do tej pory seria sprzedała się w ponad 500 tysięcznym nakładzie, a liczba ta stale rośnie. W związku z jej popularnością, powieściami zainteresował się również świat filmu. Tym samym już w 2020 roku prawdopodobnie na ekrany kin trafi historia oparta na twórczości Lipińskiej. Kinowa premiera opowieści o Laurze i Massimo ma pojawić się w szczególny dzień, bo na Walentynki. Nie bez powodu ta historia nazywana jest polskim odpowiednikiem Pięćdziesięciu twarzy Greya. Zainteresowane? Koniecznie sprawdźcie, czego spodziewać się po najnowszej książce autorki.

Kolejne 365 dni – kontynuacja bestsellerowej historii

Związek Laury i Massimo i zaczął się zupełnie normalnie, tak, jak zaczyna się większość romantycznych historii. Jednak mimo wszystkiego, co razem przeżyli, ich życie nigdy nie będzie spokojne. W tym wspólnym szczęściu pojawiają się prawdziwe chwile grozy. Ciężarna Laura została postrzelona. Mimo tego, że o życie jej i upragnionego syna walczą najlepsi lekarze, to uratowanie obojga może się okazać niemożliwe.

Mogłoby się wydawać, że podejmowanie trudnych decyzji, też tych o życiu i śmierci, to codzienność Massimo. W końcu przecież od lat związany jest z sycylijską mafią. Jednak nawet on nie był przygotowany na to, że będzie musiał wybrać, czy ocalić ukochaną, czy nienarodzone dziecko. Tym samym bohater stanie przed najtrudniejszą decyzją w swoim życiu. Bo czy Massimo poradzi sobie z samotnym wychowywaniem syna? A czy życie bez ukochanej będzie miało jeszcze jakikolwiek sens?

W najnowszej książce Bianki Lipińskiej czytelniczki poznają kolejny rok z życia bohaterów. Jednak tym razem nie mogą być one pewne, czyje losy będą śledzić tym razem.

Przypominamy, że książka pt. Kolejne 365 dni będzie dostępna od 29 maja 2019 roku. Prezentowaną dziś opowieść znajdziecie tutaj.

Natomiast całą serię znajdziecie tutaj.