Kontynuacja Tamtych dni - sprawdź na TaniaKsiazka.pl

Kontynuacja Tamtych dni, tamtych nocy to nie lada gratka dla wszystkich miłośników ekranizacji książki, której autorem jest Andre Aciman. Poza tym warto tutaj wspomnieć, że sama powieść również doczekała się kolejnej części. Mowa tu o powieści pt. Znajdź mnie. A ponieważ zarówno książki Acimana, jak i ekranizacja pierwszego tomu cieszą się ogromnym zainteresowaniem, nic dziwnego, że producenci zdecydowali się również na filmową kontynuację. Tym samym, jeśli do tej pory nie było wam po drodze z twórczością tego pisarza, to doskonały moment, by nadrobić zaległości.

Kontynuacja Tamtych dni - sprawdź na TaniaKsiazka.pl

Kontynuacja Tamtych dni, tamtych nocy – co wiemy o produkcji?

Na temat najnowszego projektu wypowiedział się reżyser produkcji, Luca Guadagnino. Oto co powiedział w jednym z wywiadów, udzielonym La Repubblica:

Oczywiście współpraca z Timothéem Chalametem, Armiem Hammerem, Michaelem Stuhlbargem, Esther Garrel  i resztą aktorów była wielką przyjemnością. Wszyscy pojawią się w nowym filmie. Przed koronawirusem wybrałem się Do Stanów Zjednoczonych, by spotkać się ze scenarzystą, którego bardzo kocham i którego nazwiska nie chcę wymieniać, aby porozmawiać o drugiej części. Niestety, musieliśmy zawiesić prace.

I choć ze względu na sytuację panującą na świecie prace chwilowo zostały wstrzymane, wiemy już, że druga część popularnego melodramatu jest w planach. Ponadto warto tutaj również wspomnieć, że sam film doczekał się aż czterech nominacji do Oscara, w tym dla najlepszego filmu. Finalnie statuetka powędrowała do autora scenariusza, Jamesa Ivory’ego. O czym opowiada sama historia?

Pewnego nastolatka oraz przyjaciela jego rodziców niespodziewanie połączył gorący romans. W czasie pobytu na Rivierze i później, gdy spędzają w Rzymie namiętny wieczór, odkrywają coś niezwykłego. To poczucie totalnej bliskości z drugim człowiekiem. Zmienia ich to na całe życie.

Druga część książki rozgrywa się dwadzieścia lat później. Losy Samuela, Elia i Olivera ponownie splotą się w nieoczekiwanych okolicznościach.

Dajcie nam znać, czy kontynuacja Tamtych dni, tamtych nocy to produkcja, na którą będziecie czekać. Tymczasem tutaj odsyłamy wszystkich zainteresowanych książkami Andrea Acimana. Zaś poniżej prezentujemy Wam zapowiedź pierwszej części filmu.