Kroniki Diuny - teraz w pakiecie Kroniki Diuny

Pewnie tak samo jak my, od dawna z niecierpliwością czekasz na nową ekranizację Diuny w reżyserii Denisa Villeneuve’a.Po wielu burzach wokół kinowej premiery i rozczarowaniach w związku z ciągłym przekładaniem jej daty przez pandemię, na szczęście możemy być już tylko spokojni, mając świadomość, że premiera jest bezpieczna. 1 października film pojawi się na platformie streamingowej HBO Max i raczej nic już tego nie zmieni. Zostało więc dużo czasu, by przypomnieć sobie lub zapoznać się z tym dziełem i całą serią. Teraz jest ku temu doskonała okazja, ponieważ w księgarniach pojawił się Pakiet: Kroniki Diuny z książkami w nowej szacie graficznej od Wydawnictwa Rebis

Kroniki Diuny w pakiecie Sprawdź na TaniaKsiazka.pl >>

Pakiet: Kroniki Diuny

Pakiet: Kroniki Diuny obejmuje sześć poprawionych części serii, w której znajdują się takie książki, jak:

Masz przed sobą zatem legendarny cykl powieści z gatunku science fiction, z wyśmienicie skonstruowanym uniwersum, które zrodziło się w głowie Franka Herberta. Ta fascynująca epopeja, której akcja rozgrywa się w bardzo dalekiej przyszłości wciąga bez reszty w świat pustynnej planety Arrakis. Tylko na niej występuje melanż – najcenniejsza i najbardziej pożądana w całym wszechświecie substancja. Co jest w niej takiego niezwykłego? Pozwala na podróże międzygwiezdne, przedłuża życie i umożliwia spoglądanie w przyszłość.

Kroniki Diuny – przygoda w najlepszym wydaniu

Ogromną wartością tego cyklu science fiction, który stał się niedoścignionym wzorem dla wielu pisarzy, jest umiejętna kreacja fantastycznego świata, niezwykle plastycznego i dopracowanego w najdrobniejszych szczegółach. Wielowątkowa historia natomiast prowadzona jest tu w sposób konsekwentny i z niebywałą fantazją, łącząc elementy polityki, ekologii oraz mistycyzmu. Ponadto siłą serii jest fabuła, która porusza ponadczasowe i uniwersalne zagadnienia oraz bierze pod mikroskop skomplikowaną naturę człowieka.

Jeśli jesteś fanem fantastyki z długim stażem, na pewno wiesz, o czym piszę i doskonale znasz ten herbertowski makrokosmos. Natomiast jeżeli dopiero rozpoczynasz swoją przygodę z tym gatunkiem, słynny cykl Kroniki Diuny jest absolutnym „must read”.

To co,  gotowy do podróży na Arrakis? Swój pakiet książek możesz zamówić w tym miejscu.

Powiązane artykuły: