Książka Sfora - kup na TaniaKsiazka.pl

Książka Sfora to przede wszystkim doskonała propozycja dla wszystkich miłośników twórczości polskiego pisarza, Przemysława Piotrowskiego. Warto tutaj wspomnieć również, że prezentowana dziś powieść to kontynuacja bestsellerowego tytułu Piętno. Tym samym czytelnicy mogą spodziewać się kolejnych przygód głównego bohatera, komisarza Igora Brudnego. Najnowsza książka Piotrowskiego jest już dostępna w sprzedaży. W związku z tym, jeśli do tej pory nie było Wam po drodze z jego twórczością, to idealny moment, by nadrobić zaległości. Koniecznie to sprawdźcie! Zwłaszcza jeśli poszukujecie wciągających i nietuzinkowych opowieści kryminalnych.

Książka Sfora - kup na TaniaKsiazka.pl

Książka Sfora – kilka słów o fabule książki

Zimą w lesie nieopodal Zielonej Góry odnaleziona zostaje ręka. Ze wstępnych oględzin wynika, że została ona odgryziona przez człowieka. W związku z tym atmosfera niepokoju w mieście zaczyna narastać. Chaos i panikę wprowadzają medialne doniesienia o grasującym w okolicach wilkołaku. Już wkrótce śledczy natrafia również na zmasakrowane zwłoki zakonnicy, która niedawno zaginęła. Ofiara została zamordowana, a jej ciało rozszarpały wilki.

Inspektor Romuald Czarnecki nie ma wyjścia i w tej sytuacji powołuje specjalną grupę dochodzeniowo-śledczą. W jej skład wchodzą Igor Brudny i Julia Zawadzka ze stołecznej policji. Wszystko wskazuje na to, że talent i brudna przeszłość komisarza po raz kolejny mogą okazać się nieocenione.  Jednak mimo zdecydowanych i bezkompromisowych działań, śledztwo z dnia na dzień komplikuje się coraz bardziej. Przed brudnym niełatwe zadanie. Musi on ustalić, czy sprawca ma jakiś związek z sierocińcem sióstr hieronimek, w którym sam się wychowywał. Poza tym prawdziwe łowy dopiero się zaczynają.

Przypominamy, że książka Sfora jest już dostępna w sprzedaży. Prezentowany dziś tytuł znajdziecie tutaj. Jeszcze raz gorąco polecamy ją wszystkim miłośnikom literatury kryminalnej. Autor, Przemysław Piotrowski, po raz kolejny udowadnia, że jego krajowy sukces nie jest kwestią przypadku. Stworzył niezwykle wciągającą opowieść o Igorze Brudnym, która od pierwszej do ostatniej strony trzyma w niepewności i napięciu. Gęsta atmosfera, mrok i niepewność – to gotowy przepis na bestseller, który skradł serca już tysięcy czytelników.

Wszystkich zainteresowanych serią odsyłamy tutaj.