PolecamyPromocje

Książki dla programistów, podręczniki i książki o komputerach dla dzieci do 44% taniej!

Książki dla programistów

Książki dla informatyków - zobacz na taniaKsiazka.pl!Zawód programista to obecnie obok lekarza i prawnika jedna z najbardziej cenionych profesji. Wydawać by się mogło, że otacza nas kod, jest wszechobecny, zawędrował nawet do urzędów, fiskusa, szkół, jest wszędzie. Programista jest zdecydowanie zawodem przyszłości, którego prestiż wzrasta z każdą minutą i każdą pojedynczą aplikacją, która trafia na rynek. Z okazji Dnia Programisty TaniaKsiazka.pl przygotowała wspaniałą promocję: Książki dla programistów, podręczniki i książki o komputerach dla dzieci zostały przecenione nawet o 44%. Odliczanie promocyjne zakodowano do 19 września.

Wkraczające, (prawdopodobnie) wraz z nową reformą, programowanie do szkół podstawowych to zdecydowanie dobry krok ku przyszłości. Książka Szalona historia komputerów - sprawdź na TaniaKsiazka.pl!W końcu kodują coraz młodsi, a kiedy Ci młodsi będą starszymi droga do wymarzonego i prestiżowego zawodu stanie przed nimi otworem. Książka Szalona historia komputerów Marcina Kozioła to taki pierwszy przystanek dla dzieci, które interesują się komputerami. Autor, wykorzystując znane gry komputerowe, kreśli historię powstania urządzenia, które zmieniło świat i pozwala najmłodszym zrozumieć, jak ono działa i czym naprawdę jest.

Książki dla programistów i o komputerach na miarę sukcesu 

Linux - zobacz na TaniaKsiazka.pl!Nie jestem z zawodu programistą, ale usłyszałam to i owo i wiem, że Linux to system niezwykle ceniony przez programistów, na którym niezwykle trudno jest zainstalować wirusowe oprogramowanie. Ale oczywiście mogę się mylić. 🙂 Nie zmienia to faktu, że Linux jest obecnie jednym z najbardziej cenionych systemów operacyjnych i największym konkurentem dla Windowsa. Książka Linux Server Bezpieczeństwo i ochrona sieci Chriasa Binnie zajmuje się bezpieczeństwem sieci właśnie i ochroną przed niechcianym, szkodliwym oprogramowaniem. Napisał ją specjalista z dwudziestoletnim stażem pracy z Linuxem.

Nazwę języka programowania: Java słyszeli nawet “zwykli” śmiertelnicy. Ten jeden z najpopularniejszych obecnie języków programowania, to niemalże obowiązkowa wiedza dla każdego programisty. Książka JavaScript. Przewodnik dla absolutnie początkujących Kirupa Chinnathambi pozwoli małymi krokami poznać świat Javy i będzie pierwszym wielkim krokiem do kariery programisty.

Książka detektywistyczna i nauka algorytmów 

Komputerowy detektyw - kup na TaniaKsiazka.pl!Komputerowy detektyw Jeremiego Kubicy to książka polecana dla studentów informatyki i wszystkich, którzy chcą zgłębić świat algorytmów. Autor, pracujący w Google zaprasza Czytelników do świata algorytmów, nakreślając przy okazji niezwykle fascynującą, detektywistyczną opowieść. Książka, która jest niezwykle przyjazna w odbiorze, pozwala także wytłumaczyć świat algorytmów dla osób początkujących.

 

Zakodujcie swoją przyszłość z wartościowymi książkami do programowania, o programowaniu, a także o tym, jak informatyka sprawdza się w życiu. Wszystkie książki “branżowe” do 19 września do 44% taniej. Znajdziecie je tutaj>>>

Programowanie