FantastykaFantasyPolecamyPromocje

Książki J.K. Rowling w promocji – idealne świętowanie!

Książki J.K. Rowling w promocji

Mamy świetną wiadomość! Teraz książki J.K. Rowling w promocji będą dostępne w księgarni TaniaKsiazka.pl. To super okazja dla wszystkich tych, którzy chcieliby nabyć nowe powieści pisarki w atrakcyjnych cenach. Bo jak się okazuje, ekipa tej internetowej księgarni przygotowała niezwykłą ofertę, w której każdy z was znajdzie coś dla siebie. Koniecznie czytajcie dalej, by poznać więcej szczegółów.

Książki J.K. Rowling

Książki J.K. Rowling w promocji, czyli idealne świętowanie

Impuls do stworzenia takiej oferty był bardzo prosty. Jak z pewnością orientuje się większość miłośników twórczości Rowling, już w najbliższy poniedziałek autorka obchodzić będzie kolejne urodziny. Tak jest! Właśnie z tej okazji TanioKsiążkowa ekipa postanowiła przygotować promocję, która pozwoli Czytelnikom świętować ten dzień wraz z pisarką. A my nie mamy wątpliwości, że z radością z niej skorzystacie.

Oferta obejmować będzie wszystkie książki autorstwa Rowling, które zostały przecenione nawet o 35%. Cała promocja potrwa od 31 lipca do 13 sierpnia bieżącego roku. Trzeba przyznać, że taka impreza urodzinowa to naprawdę coś. Jeśli więc do tej pory z jakichś powodów nie mieliście okazji sięgnąć po twórczość Rowling, teraz nadarza się idealny moment.

Warto tutaj wspomnieć, że autorka to nie tylko kultowy już cykl o młodym czarodzieju. Po zakończeniu słynnej serii o Harrym Potterze pisarka postanowiła spróbować sił w nieco innym gatunku. Dzięki temu na rynku zaczęły pojawiać się jej powieści kryminalne, które wydaje pod pseudonimem Robert Galbraith. Myli się więc ten, kto myśli, że Rowling na swoim koncie ma jedynie powieści dla dzieci czy młodzieży. Również dorosły Czytelnik, poszukujący powieści bez cienia magii znajdzie w tej ofercie coś dla siebie. Bo trzeba przyznać, że zmiana gatunku nie wpłynęła w żaden sposób na talent autorki.

Jeśli z kolei wciąż tęsknicie za magicznym światem Harry’ego Pottera, również macie niemały powód do zadowolenia. Ostatnio bowiem na rynku pojawiło się mnóstwo publikacji powiązanych z tą serią. Teraz więc jest idealny moment, by zasilić domową biblioteczkę o te gorące nowości, nie narażając przy tym domowego budżetu.

Przypominamy, że promocja obowiązywać będzie od 31 lipca do 13 sierpnia bieżącego roku.

Wszystkie produkty objęte promocją znajdziecie tutaj. Gorąco polecamy!