Książki na dzień chłopaka - sprawdź na TaniaKsiazka.pl

Wasz chłopak uwielbia czytać książki? Razem spędzacie wolne chwile pod ciepłym kocem i z ulubioną lekturą w ręku? A może zdarza się wam prowadzić zażarte dyskusje na temat najnowszych tytułów, które właśnie przeczytaliście? Dobrze jest mieć pod ręką kogoś, kto podziela waszą pasję do tych samych gatunków literackich, ale jednocześnie trudno nie zgodzić się z faktem, że inne gusta to jeszcze więcej ciekawych rozmów. Książki na dzień chłopaka to idealny prezent, który ucieszy każdego książkoholika.

Książki na dzień chłopaka - sprawdź na TaniaKsiazka.pl

Myślę, że każdy, kto ma w otoczeniu wielbiciela literatury, dobrze wie, że nie ma lepszego prezentu od lektury, która jeszcze pachnie świeżym drukiem. W związku z tym dziś podrzucam wam zestawienie sześciu książek, które swoją premierę miały całkiem niedawno i zainteresują męską część odbiorców.

Książki na dzień chłopaka

Wizna - kup na TaniaKsiazka.plWizna

Bitwa pod Wizną, choć uznawana za mniej znany epizod II wojny światowej, zyskuje coraz większy rozgłos. Heroiczny opór, jaki stawiali polscy żołnierze pod dowództwem kapitana Władysława Raginisa, stał się inspiracją dla polskiego pisarza. Dwie kompanie piechoty ukryte w kilku betonowych schronach nad Narwią, wsparte zaledwie sześcioma działami. Było ich mniej niż 700 żołnierzy przeciwko 40 tysiącom niemieckich najeźdźców, pod dowództwem Heinza Guderiana.

Paradoks - sprawdź na TaniaKsiazka.plParadoks

Maks Okrągły to chorobliwy perfekcjonista, ale jednocześnie najlepszy student matematyki na wydziale. Bohater uczy się szybciej, osiąga lepsze wyniki i robi znacznie więcej, niż inni. Jednak ten wrodzony talent ma też ciemną stronę. Ponieważ podświadomie gardzi on innymi ludźmi i traktuje ich z góry. A najsurowszym sędzią jest zawsze wobec siebie. W związku z tym zawsze, kiedy popełni błąd, wymierza sobie karę. A te stają się coraz dotkliwsze…

Książki na dzień chłopaka - zobacz na TaniaKsiazka.plBlizny

Nadkomisarz Rędzia ze szczecińskiej Komendy Policji ma do rozwikłania kolejną niełatwą zagadkę. Na placu budowy zostają odnalezione zwłoki, a ślady prowadzą do tragedii sprzed lat. Tym samym bohater musi cofnąć się do czasów swojej licealnej wycieczki, kiedy to jeden z jej uczestników wrócił, jako bohater, a kilku innych kolegów nie powróciło już nigdy.

Giganci wód i rocka - kup na TaniaKsiazka.plGiganci wód i rocka

To obowiązkowa pozycja dla wszystkich fanów zespołu Iron Maiden! Historię powstania zespołu, mnóstwo anegdotek i kulisy pracy w tym fenomenalnym formacie zdradza Adrian Smith. Ponadto czytelnicy znajdą tu przede wszystkim opowieści o innych zainteresowaniach Smitha (wędkarstwo i ryby to jego konik!) oraz jego życiu.

Książki na dzień chłopaka - sprawdź na TaniaKsiazka.plSfora

Igor Brudny staje przed kolejnym wyzwaniem. W lesie zostaje odnaleziona ręka odgryziona najprawdopodobniej przez człowieka. Kilka dni później z pobliskiego zakonu znika jedna z zakonnic. Policjanci wkrótce odnajdują jej poszarpane szczątki, a okoliczni mieszkańcy zaczynają wierzyć, że mają do czynienia z wilkołakiem.

Czołgi.Historia broni pancernej - kup na TaniaKsiazka.plCzołgi. Historia broni pancernej

Czołgi dziś to synonim nowoczesnej armii. Od lat fascynują one przedstawicieli płci męskiej. W związku z tym nie dziwi również niezwykła popularność gry World of Tanks. Jak jednak te maszyny wyglądały kiedyś? W tej książce autorzy przedstawiają stuletnią historię innowacji technicznych i taktycznych, cechujących proces nieprzerwanego rozwoju czołgu.