Czy wiedzieliście, że 16 października obchodziliśmy Dzień Papieża Jana Pawła II? Ten niezwykły człowiek i jego dokonania napełniają dumą kolejne pokolenia młodych Polaków. Z okazji tego święta księgarnia TaniaKsiazka.pl przeceniła książki i czasopisma religijne nawet o 35%. To doskonała okazja, aby nabyć niezwykle interesujące nowości i polecane książki z tej kategorii. Sprawdźcie, co pojawiło się ostatnio na półkach z książkami religijnymi. Książki religijne taniej nawet o 35% do 24 października.

Książki religijne taniej: Jezu, Ty się tym zajmij! Joanna Bątkiewicz-Brożek

Książka Jezu, Ty się tym zajmij! Joanny Bątkiewicz-Brożek to pierwsza biografia kapłana, któremu podobno sam Jezus podyktował treść niezwykle silnej modlitwy. Joanna Bątkiewicz-Brożek prezentuje sylwetkę kapłana Dolindo Ruotolo i opowiada jego historię. Okazuje się, że wielokrotnie był oskarżany o herezję i stawiany przed Świętym Oficjum. Poznajcie te i inne fakty z życia tego księdza. Obecnie rozpoczął się jego proces beatyfikacyjny.

 

Książki religijne taniej: Papież, który zapalił świat Svidercoschi Gian Franco

Svidercoschi Gian Franco, autor biografii Jana Pawła II nakreślił sylwetkę obecnego papieża Franciszka. „Papież, który zapalił świat” wziął sobie na “plecy” niezwykle śmiałe zadanie. Chce zmienić oblicze kościoła i bardziej przybliżyć go ludziom. Wiele z jego decyzji nie podoba się strażnikom dawnego, kościelnego porządku, co skazuje go niejednokrotnie na samotną i bardzo trudną, ale jeszcze bardziej podziwianą walkę.

Czy jednemu niezwykłemu człowiekowi uda się naprawić kościół i odebrać argumenty tym, którzy twierdzą, że jego finanse są niejasne, że księża powinni w inny sposób realizować swoją misję? To zdanie idealnie charakteryzuje jego działania:

„Staram się być śmiały, iść naprzód bez względu na konsekwencje”.

Książki religijne taniej: Krupówki warszawskie Paweł Krupa

Krupówki warszawskie to kaznodziejski notatnik z homiliami o. Pawła Krupy, wygłoszonymi w kościele na Służewie. Inspiracją do powstania tego tytułu, była niezwykła popularność tych kazań. Wierni tłumnie gromadzili się, aby posłuchać słów o. Krupy. Sprawdźcie, co takiego było w tych homiliach, że bez względu na pogodę i mnóstwo domowych obowiązków ludzie spieszyli do kościoła, aby usłyszeć słowa tego księdza.

 

Wszystkie książki religijne znajdziecie w tym miejscu. Skorzystajcie z aktualnych rabatów.

Książki religijne taniej