Promocje

3 książki za 39 złotych? TaniaKsiazka.pl znów kusi!

3 książki za 39 złotych? TaniaKsiazka.pl znów kusi!

Takie książkowe promocje to poezja na serca książkoholików i — na szczęście — wcale nie taki znów horror dla portfela. TaniaKsiazka.pl znów kusi. Nasza zaprzyjaźniona księgarnia właśnie ruszyła z promocją na książkowe pakiety. Teraz możecie złapać 3 książki za 39 złotych. Nie wiem, jak Wy, ale ja takie promocje to lubię najbardziej. 😉

3 książki za 39 złotych? Złap w TaniaKsiazka.pl

3 książki za 39 złotych. Sprawdź >

Wśród książek objętych promocją znajdziecie zarówno egzemplarze pełnowartościowe, jak i outletowe. To bardzo różnorodne propozycje od książek dla dzieci, po kryminały, powieści obyczajowe, a nawet poradniki. Przejrzałam listę promocyjną i jestem pewna, że nie będziecie mieć problemu ze skomponowaniem własnego pakietu książek.

Mało tego, jeżeli wybierzecie już swoje trzy tytuły, a kolejne objęte promocją też wpadną Wam w oko, to nie musicie się ograniczać, bo 4 i każdą kolejną książkę złapiecie w cenie promocyjnej, po 13 złotych. 😉

Warto też się pośpieszyć, bo lista książek w promocji 3 za 39 złotych jest ograniczona. Z tym wiąże się to, że Ci szybsi książkoholicy będą mieć większy wybór.

Wybrałam kilka książek, które warto złapać przy okazji tej akcji.

3 za 39 złotych. Jakie książki warto upolować?

Gliniany most Markus Zusak. Sprawdź w TaniaKsiazka.pl

Gliniany most Markus Zusak – dla młodzieży i nie tylko

To wielowymiarowa, poetycka i mądra książka nie tylko dla młodzieży. Po śmierci matki i odejściu ojca, pięciu braci Dunbar musi sobie radzić samodzielnie. Pewnego dnia ojciec chłopców zjawia się w domu i prosi ich o to, żeby pomogli mu zbudować most na rzece Silver. Tylko Clay decyduje mu się pomóc.

Zusak opowiadając o chłopcach i ich rodzicach snuje opowieść o miłości: rodzicielskiej, między braćmi i romantycznej. Jednocześnie to opowieść o cierpieniu, tajemnicach i odpowiedzialności.

Grom z jasnego nieba - sprawdź w TaniaKsiazka.pl

Grom z jasnego nieba Elizabeth McCracken – opowiadania

Grom z jasnego nieba to propozycja dla miłośników krótszych form literackich. Autora daje Wam dziewięć intensywnych historii, które z jednej strony zachwycają poetyckim stylem, z drugiej — humorem i empatią. Autorka prowadzi czytelnika między miłością, a samotnością. To opowieści, od których nie sposób się oderwać.

Książki w promocji 3 za 39 złotych możecie złapać do 20 sierpnia. Wszystkie znajdziecie w tym miejscu

3 książki za 39 złotych? Złap w TaniaKsiazka.pl