PolecamyPromocje

Strasznie niskie ceny książek! Aż 50% rabatu w TaniaKsiazka.pl!

Strasznie niskie ceny książek! Aż 50% rabatu w TaniaKsiazka.pl!

Strasznie niskie ceny książek!

Dziś jest wyjątkowy dzień! Duchy wychodzą z ukrycia! I co robią? Obniżają ceny książek! I tak też zrobiły w naszej ulubionej księgarni TaniaKsiazka.pl! Musicie to zobaczyć! Strasznie niskie ceny książek! Aż 50% rabatu na wiele tytułów! Tego po prostu nie można przegapić!

Strasznie niskie ceny książek! Aż 50% rabatu w TaniaKsiazka.pl!

31 październik to dzień, który był ważny dla naszych przodków. To właśnie wtedy obchodzono przedchrześcijańskie Dziady. Podczas nich próbowano pozyskać przychylność duchów. Wierzono też, że dzięki Dziadom dusze zmarłych osiągną spokój w zaświatach. W tym celu nasi przodkowie przygotowywali uczty w domach i na cmentarzach. Serwowali na nich słodkości np. kutię, miód oraz jajka, kasze i wódkę.

Dzisiejszej nocy na świecie pojawią się zastępy duchów, czarownic, wampirów, zombie i innych potworów, a domy rozświetlą upiorne dyniowe lampy. To będzie czas pełen strachów.

My natomiast wybieramy się na nocne, upiorne zakupy, ponieważ strasznie niskie ceny zobowiązują do zakupowego szaleństwa. Tak się składa, że nie umiemy koło takiej promocji przejść obojętnie. Także kiedy słyszymy hasło – 50% taniej, to nasze portfele same się otwierają! A może to duchy??? A może jednak to po prostu TaniaKsiazka.pl. 😉

Aż 50% rabatu w TaniaKsiazka.pl. Sprawdź >>

Korzystając ze strasznego 50% rabatu w TaniaKsiazka.pl warto upolować te książki:

Strasznie niskie ceny książek! Aż 50% rabatu w TaniaKsiazka.pl!Tkanki Dominika Van Eijkelenborg

To wciągający thriller.

Nastoletnia Evi cierpi na wadę serca.Wydawać by się mogło, że szczęście się do niej uśmiecha, gdy dostaje szansę na przeszczep. Jednak niedługo po operacji okazuje się, że Evi dręczą niezrozumiałe sny. Czy to możliwe, że serce pamięta poprzednią właścicielkę?

 

 

Strasznie niskie ceny książek! Aż 50% rabatu w TaniaKsiazka.pl!

Cytrynowy sad Luanne Rice

To piękna powieść o miłości, współczuciu i nadziei.

Julia po pięciu latach od śmierci córki nadal szuka własnego miejsca. Gdy poznaje Roberto okazuje się, że mężczyzna też przeżył stratę dziecka. Jego córka zaginęła i do tej pory jej nie odnaleziono…

 

 

 

Uwaga, promocja 50% rabatu w TaniaKsiazka.pl trwa tylko do 6 listopada. Liczba książek jest ograniczona, więc warto się pośpieszyć!

Sprawdź wszystkie produkty objęte straszną promocją >>