Mikołajkowe prezenty dla dzieci w wieku do 2 lat Mikołajkowe prezenty dla dzieci w wieku do 2 lat

Wszyscy doskonale wiemy, że prezenty przynosi Święty Mikołaj. I nie ma co do tego żadnych wątpliwości! Biorąc jednak pod uwagę światową pandemię, nie wiemy, jak będzie wyglądał świat w okolicach Mikołajek. I czy samego Mikołaja nie zatrzymają na którejś z granic albo, czy nie utknie gdzieś na kwarantannie? Nie można zatem zbytnio liczyć na niego w tym roku. Trzeba wziąć sprawy w swoje ręce. Rodzicu! Przedstawiam listę idealnych podarków dla Twojego malucha, o które możesz zadbać sam. Przed Tobą mikołajkowe prezenty dla dzieci w wieku do 2 lat. Mimo wszystko zachęcam, by 5 grudnia wieczorem postawić przy bucikach ciasteczka i szklankę z mlekiem. A nuż Mikołaj jednak dotrze!

Mikołajkowe prezenty dla dzieci w wieku do 2 lat Sprawdź na TaniaKsiazka.pl >>

 

Mikołajkowe prezenty dla dzieci w wieku do 2 lat – zabawki

Pucio. Pierwsze zabawy Marta Galewska-Kustra, Nasza Księgarnia

Pucio. Pierwsze zabawy Sprawdź na TaniaKsiazka.pl >>

Gra edukacyjna Pucio. Pierwsze zabawy należy do bestsellerowej serii o Puciu, stworzonej przez pedagog i specjalistkę w dziedzinie logopedii dziecięcej Martę Galewską-Kustra. W tej części Pucio i obserwowane przez niego zwierzęta pojawiają  się na osobnych kartach z obrazkami. W zestawie znajduje się 40 kartoników, podzielonych równo na dwa rodzaje. Na pierwszych widzimy wizerunek sympatycznego kilkuletniego chłopca o imieniu Pucio wraz z przedmiotem lub zwierzęciem oraz wyrażenie dźwiękonaśladowczym pasującym do obrazka (np. ko ko, ciach, am am czy kle kle).  Natomiast drugi rodzaj kartoników to same zapisy dźwięków, bez obrazka. Poza kartami w grze Pucio. Pierwsze zabawy znajduje się również instrukcja dla rodzica lub opiekuna z sześcioma propozycjami zabaw edukacyjnych nadających się dla dzieci rocznych i starszych. Zapowiada się zatem cudowna zabawa! Grę znajdziesz w tym miejscu.

Pod tym linkiem znajdziesz natomiast inne gry z serii o Puciu idealne dla Twego malucha.

Sprint. Piesek Corgi, Tm Toys

Sprint. Piesek Corgi Sprawdź na TaniaKsiazka.pl >>

Dzieci uwielbiają żywe pieski. Kochają również pluszaki, dlatego pluszowy piesek będzie spełnieniem dziecięcych marzeń!  Pupil ma smycz, więc można wychodzić z nim na niby-spacerki po salonie. Stabilne łapy zakończone specjalnymi kulkami, utrzymują go w pozycji pionowej, nawet gdy podążają za młodszymi dziećmi. Do tego – smycz jest magiczna! Ma wbudowaną pompkę powietrza, która po naciśnięciu nadmuchuje uszy i ogon. Posiada również chip dźwiękowy aktywowany ruchem. Sprint. Piesek Corgi ma szansę już 6 grudnia stać się najlepszym przyjacielem Twojego dziecka. Zabawka czeka na Twój wybór w tym miejscu.

Zabawka drewniana. Edu Ciuch Ciuch, Trefl

Zabawka drewniana. Edu Ciuch Ciuch Sprawdź na TaniaKsiazka.pl >>

 

Umówmy się, świąteczny czas spędzany z dziećmi nie może się obyć bez drewnianej kolejki! Zabawka drewniana. Edu Ciuch Ciuch to przesympatyczna kolejka, która może rozpocząć fascynację Twego dziecka pociągami. Wykonana z jasnego, naturalnego drewna jest doskonałą zabawką ogólnorozwojową. Idealna dla dzieci od 18 miesiąca życia.  Wspomaga rozwój ich koordynacji ruchowej, rozwijając dodatkowo odruch chwytania. Wielobarwne klocki do wkładania na wagoniki rozwijają kreatywność, wspomagają naukę nazywania cyfr i kolorów oraz ułatwiają poznawanie kształtów Ponadto Edu Ciuch Ciuch rozwija umiejętności logicznego myślenia i koncentracji, wzmacnia koordynację wzrokowo-ruchową, jak również jest idealną zabawką do ćwiczenia zręczności i umiejętności manualnych.

Wszystkie materiały wykorzystane do stworzenia zabawki posiadają atesty. Zostały również pomalowane nietoksycznymi farbami, więc Twoje dziecko będzie całkowicie bezpieczne podczas zabawy. Zainteresowany? Drewniana kolejka czeka na Ciebie pod tym linkiem.

Mikołajkowe prezenty dla dzieci w wieku do 2 lat – książeczki

Mikołajkowe prezenty dla dzieci w wieku do 2 lat to nie tylko zabawki! Od najmłodszych lat warto zapoznawać dzieci z literaturą. Oczywiście na początku z prostymi historyjkami, opartymi głównie na kolorowych obrazkach. Ale to właśnie od pierwszych doświadczeń z książeczkami zależy późniejsza chęć sięgania po lektury. Książeczki również od najmłodszych lat wspomagają rozwój. Dlatego niech pod podusią Twego malucha nie zabraknie choć jednej.

Książeczki kąpielowe. Żabka, Kaczuszka, Delfinek, Anna Podgórska

Książeczka kąpielowa Sprawdź na TaniaKsiazka.pl >>

Malucha nie trzeba namawiać do kąpieli. Dzieci zazwyczaj uwielbiają wodne zabawy w piance. Jak można im umilić jeszcze bardziej czas spędzony podczas wieczornego „kąpu-kąpu”? Dać im książeczkę! Krótkie opowiastki o delfinku, kaczuszce i żabce przypadną do gustu każdemu maluszkowi. Miękkie, piszczące i bezpieczne książeczki do zabawy w kąpieli to również doskonała propozycja ćwiczeń małych rączek.

Trzy ciekawe propozycje znajdziesz tutaj:

Disney Maluch. Na zakupach. Puzzle dla małych bystrzaków

Disney Maluch. Na zakupach. Puzzle dla małych bystrzaków Sprawdź na TaniaKsiazka.pl >>

Na zakupach to kolejna z wielu książek publikowanych przez wydawnictwo Ameet w ramach Serii Disney Maluch. Wszystkie wspierają rozwój, kreatywność i wyobraźnię dziecka. Książki mają piękne kolorowe ilustracje oraz wykorzystują rozwiązania takie jak puzzle, naklejki czy otwierane okienka, dzięki czemu nie tylko uczą, ale też zapewniają maluchom wspaniałą rozrywkę.

Książeczka na zakupach to wyjątkowa pozycja z wyjmowanymi puzzlami, dzięki którym Twój maluch będzie mógł doskonalić umiejętność kreatywnego myślenia oraz poćwiczyć motorykę palców. Książeczka stymuluje naturalny rozwój maluszków oraz zachęca je do aktywności. Oczywiście wszystko to w towarzystwie ulubionych postaci Disneya! Ten pomysł na mikołajkowy prezent jest dostępny w tym miejscu.

Kartonowa książeczka, Puzzle dla malucha. Na wsi

Puzzle dla malucha. Na wsi Sprawdź na TaniaKsiazka.pl >>

Pudełko Puzzle dla malucha. Na wsi zawiera kartonową książeczkę z wierszykami o życiu na wsi oraz cztery układanki składające się z 2, 3, 4 i 5 puzzli (koń, krowa, traktor, domek). Po wspólnej lekturze wesołych rymowanek Twoje dziecko będzie mogło ułożyć kolorowe obrazki – od najprostszej do najtrudniejszej. To doskonały prezent oraz pomysł na wspólną lekturę i owocne spędzenie czasu. Pudełko pełne zabawy czeka tutaj.

Więcej pomysłów na mikołajkowe prezenty dla dzieci w wieku do 2 lat oraz dla starszych członków rodziny i przyjaciół znajdziesz w tym miejscu.

Powiązane artykuły: