Nadwiślańskie serca - zobacz na TaniaKsiazka.pl

Nadwiślańskie serca to idealna powieść na deszczowe, jesienne wieczory. W sercach Czytelniczek wznieci ciepło i sprawi, że wraz z bohaterami przeżyją niezapomnianą przygodę. Historia stworzona przez autorkę porywa odbiorcę już od pierwszych stron. Losy postaci przepełnione są miłością, ale przeplatają je również rozstania, tak jak radość i smutek. Niezwykle realna i prawdziwa opowieść, którą pokocha każdy miłośnik barwnego języka i obrazowych opisów. Koniecznie sprawdźcie to sami!

Nadwiślańskie serca – paleta emocji

Autorka w mistrzowski sposób opisuje szeroką gamę emocji, które targają bohaterami. To z kolei pozwala odbiorcy zajrzeć w głąb nie tylko postaci, ale również samego siebie. Tym samym skłania do refleksji i uzmysławia, że książka Nadwiślańskie serca jest niezwykle życiowa.

Jedną z bohaterek powieści jest Marta Żmigrodzka, która właśnie kończy studia i w poszukiwaniu pracy wyrusza do Warszawy. To właśnie tam poznaje Janusza Bilskiego. Mężczyzna wiedzie spokojne i szczęśliwe życie z narzeczoną, Dorotą i jej córką Julią. Wspólnie wychowują jej dziecko i planują przyszłość. W jego poukładane życie wkrada się jednak fatalne zauroczenie, a szczęście pryska niczym bańka mydlana. Marta zakochuje się w Januszu, a jego ukochana odchodzi wraz z dzieckiem. Sytuacja wydaje się dramatyczna, Bilski zdaje sobie bowiem sprawę, jak wiele stracił. Czy ma szansę odzyskać życie, które wiódł do tej pory? A może jego przeznaczeniem jest być u boku innej kobiety? Czy te miłosne perypetie mają w ogóle szansę zakończyć się szczęśliwie?

Katarzyna Archimowicz po raz kolejny udowadnia, że jest w szczycie formy. Jej powieści przejmują do głębi, poruszają i bawią do łez. Bohaterowie przez nią stworzeni są niezwykle ludzcy i prawdziwi. Przez to Czytelnik odnosi wrażenie, że przedstawiana historia dotyczy osób, które naprawdę żyją wśród nas. Kto wie, być może mijamy ich codziennie na ulicy?

Książkę pt. Nadwiślańskie serca znajdziecie tutaj. Jeśli do tej pory nie mieliście okazji zapoznać się z twórczością autorki, koniecznie sięgnijcie po tę powieść. Gorąco polecamy!