Nagie serca - nowość od Colleen Hoover Nagie serca

Masz ochotę na letni romans? Co powiesz na taki z książką? Idealną kandydatką barwiącą policzki na czerwono, jest najnowsza powieść Colleen Hoover pt. Nagie serca, która ukaże się 29 lipca. Jeśli masz za sobą jej poprzednie bestsellerowe tytuły, takie jak It ends with usUgly love czy Too late, pewnie nie muszę Cię do jakoś specjalnie namawiać do sięgnięcia po kolejny. Jeśli natomiast spotykasz się nazwiskiem tej pisarki po raz pierwszy, wiedz, że czeka Cię doskonała podróż po wyobraźni utalentowanej kobiety, która doskonale wie jak pisać.  I jak grać na emocjach.

Nagie serca Sprawdź na TaniaKsiazka.pl >>

Nagie serca – nowość od Colleen Hoover

Główną bohaterką najnowszej książki  Colleen Hoover pt. Nagie serca jest Beyah. Dziewczyna nie miała łatwego dzieciństwa. W zasadzie można powiedzieć, że od rodziców otrzymała jedynie nazwisko i ponure wspomnienia. To jej jednak nie złamało, a wręcz zdeterminowało do walki o swoje marzenia. Ciężka praca zaowocowała stypendium i pozwoliła dostać się na upragnione studia. Tak, Beyah wszystko, co w życiu ma, zawdzięcza tylko sobie samej.

Niestety dwa miesiące przed wyjazdem na uczelnię, jej matka nagle umiera, co wiąże się z tym, że dziewczyna niespodziewanie nie ma gdzie mieszkać. Jedynym rozwiązaniem możliwym w tamtym momencie jest zamieszkanie z ojcem, którego nie zna zbyt dobrze. Ten czas, w którym musi przekoczować u człowieka, z którym prawie nic ją nie łączy, ma zamiar przeczekać w całkowitym spokoju. Przecież to tylko 2 miesiące i jeśli tylko nie będzie się wychylać, bezproblemowo dotrwa do studiów. Jednak ten plan nie ma szansy się powieść, ponieważ na horyzoncie pojawia się niezwykle przystojny i intrygujący sąsiad Samson. Z nim również dziewczyna ma wiele wspólnego. Ona wychowała się w biedzie, on pochodzi z bogatej rodziny, jednak okazuje się, że jedynie z pozoru wszystko ich różni.

Beyah i Samson, czy to ma szanse się udać?

Zarówno Beyah, jak i Samson są bardzo wrażliwi i lubią smutne rzeczy. To właśnie to zbliża ich do siebie. Wzajemna sympatia wkrótce przeradza się w namiętność. Dwoje młodych ludzi podejmuje jednak decyzję, że to, co ich łączy, pozostanie jedynie wakacyjnym romansem. I że po dwóch miesiącach każde rozejdzie się w swoją stronę. Jednak nagle na jaw zaczną wychodzić ukryte tajemnice z przeszłości Samsona. Beyah, mając przed sobą prawdę o swoim kochanku, może się wycofać z relacji lub podjąć ryzyko, którego kosztem będzie złamane serce. Jaką decyzję podejmie? Dowiesz się, czytając książkę Nagie serca. Swój egzemplarz przedpremierowo możesz zamówić w tym miejscu.

Inne powieści Coollen Hoover znajdziesz pod tym linkiem.

Zobacz także: