Nie ma jak przyszłość - zapowiedź biografii Michaela J. Foxa

Michael J. Fox tym razem zdecydował się na powrót do… przeszłości. Aktor znany z niegasnącego optymizmu podzielił się z czytelnikami kulisami ze swojego życia zawodowego i prywatnego, opisując je w nowej autobiografii. W Polsce książka ukaże się jeszcze w maju tego roku. Nie ma jak przyszłość – zapowiedź biografii słynnego aktora i szczegóły dotyczące premiery znajdziecie poniżej.

Nie ma jak przyszłość - zapowiedź biografii Michaela J. Foxa

Nie ma jak przyszłość – zapowiedź biografii Michaela J. Foxa

Michael J. Fox w historii kina zapisał się przede wszystkim rolą Marty’ego McFly’a, czyli nastoletniego pomocnika doktora Browna z filmu Powrót do przyszłości. Znany jest także z wykreowania postaci takich jak Alex P. Keaton w serialu Family Ties czy Mike Flaherty ze Spin City. Na koncie ma wiele nagród, w tym między innymi pięć statuetek Emmy, cztery Złote Globy, nagrodę Grammy, dwie Nagrody Gildii Aktorów Ekranowych, People`s Choice Award i GQ Man of the Year Award

Mimo że Fox od wielu lat zmaga się z ciężkimi schorzeniami, nie gaśnie w nim optymizm. W autobiografii Nie ma jak przyszłość dzieli się z czytelnikami przeżyciami zarówno słodkimi, jak i gorzkimi. Przytacza osobiste historie, mówi o starzeniu się i sile, jaką dają rodzina i przyjaciele. Opisuje walkę z chorobą Parkinsona, na którą cierpi od 1991 roku, oraz z nowotworem rdzenia kręgowego. Pomimo trudnych doświadczeń, aktor ciągle wyznaje zasadę, że nie ma tego złego, co by na dobre nie wyszło. Całość podlewa charakterystycznym dla siebie poczuciem humoru.

Nie ma jak przyszłość biografia Michaela J. Foxa

Nie ma jak przyszłość – kiedy premiera książki?

Polska premiera Nie ma jak przyszłość odbędzie się 18 maja 2022 r.

Książka ukaże się nakładem Wydawnictwa Insignis.

Najnowszą biografię Michaela J. Foxa przedpremierowo już teraz możecie zamówić W TYM MIEJSCU.

Zobacz także: