Nowa Chyłka

Remigiusz Mróz powraca! Tym razem na tapecie – nowa Chyłka. Co wiemy o 11 tomie serii? Kiedy odbędzie się premiera Ekstradycji? Sprawdź!

Nowa Chyłka. O serii słów kilka

Joanna Chyłka jest bohaterką kryminalnej serii autorstwa Remigiusza Mroza. Jest bezwzględną prawniczką, która nie cofnie się przed niczym. Jej wciągające przygody pokochały rzesze czytelników, a zaskakujące sprawy, z jakimi musi się mierzyć, zainspirowały producentów do stworzenia serialu telewizyjnego zatytułowanego jej nazwiskiem.

W momencie, w którym czekamy na trzeci sezon serialu (artykuł na ten temat znajdziecie tutaj), Remigiusz Mróz postanowił ponownie nas zaskoczyć! Autor znany jest z konsekwentnego prowadzenia serii i szybkiego powoływania do życia nowych tytułów. Tak też stało się w przypadku serii Joanna Chyłka.

Mróz ogłaszał niedawno, że już wkrótce poznamy kontynuację jej przygód. Autor nie rzucał swoich słów na wiatr, bowiem już 25 marca premierę będzie miała 11 część opowieści o bezwzględnej prawniczce! O poprzednim tomie pisaliśmy tutaj. O czym więc będzie opowiadać najnowsza część serii?

Nowa Chyłka – Ekstradycja dostępna już na TaniaKsiazka.pl

Ekstradycja – o czym będzie?

Minęło kilka miesięcy, od kiedy Joanna Chyłka uciekła z kraju. Ślad po niej zaginął i mimo że wystawiono za nią Europejski Nakaz Aresztowania, służby nie potrafią odnaleźć żadnego tropu. Przez cały ten czas nie skontaktowała się z nikim w Polsce i nawet Kordian nie wierzy już w to, że Chyłka kiedykolwiek znajdzie sposób, by nawiązać z nim kontakt.

Oryński tymczasem przyjmuję sprawę człowieka, który wybudził się po półtorarocznej śpiączce w klinice. Ukrainiec, Witalij Demczenko, jest oskarżony o to, że wtargnął do jednej z restauracji na Powiślu i zastrzelił trzy osoby. Motywu nigdy nie ustalono. Nie udało się też odnaleźć narzędzia zbrodni ani świadków. W dodatku Witalij nie pamięta niczego, co wydarzyło się przed tym, zanim znalazł się w stanie wegetatywnym.

Pamięta jedno: że ma dla Oryńskiego wiadomość od Chyłki.

Nowa Chyłka: Ekstradycja dostępna w przedsprzedaży!

Nowa Chyłka

Autor podzielił się dziś wiadomością o kontynuacji serii na swoim profilu na Facebooku, zapowiadając datę premiery tytułu na 25 marca. Choć pozostają nam dwa tygodnie oczekiwań, tytuł można już zamawiać w przedsprzedaży!

Czy to już ostatnia część przygód Joanny Chyłki?

Remigiusz Mróz nie potwierdza, ani nie zaprzecza. Niemniej jednak nie wyklucza, że być może powstanie również 12 część serii. Jesteście ciekawi, co przyniesie Ekstradycja?

Nową Chyłkę zamówicie tutaj!
Nie możecie się już doczekać?