Nowa książka od Brandona Sandersona to doskonała wiadomość dla wszystkich miłośników fantastyki młodzieżowej. Trudno dziś znaleźć wśród Czytelników na całym świecie osobę, która chociaż raz nie słyszała tego nazwiska. Nic dziwnego. Sanderson ma niewątpliwy talent, a jego książki cieszą się ogromnym uznaniem nie tylko wśród odbiorców, ale także krytyków.  Fantastyczne historie, które tworzy, błyskawicznie zyskują miano światowych bestsellerów i znikają z księgarń niczym świeże bułeczki. Tym samym  polscy Czytelnicy mają kolejne powody do zadowolenia. Zaintrygowani? Koniecznie czytajcie dalej, by dowiedzieć się więcej!

Nowa książka od Brandona Sandersona na polskim rynku – kilka szczegółów

Jesteście ciekawi, co nowego pojawi się już wkrótce na naszym rynku? Zapowiadana nowość dotyczy słynnej serii pt. Alcatraz kontra Bibliotekarze. Wydawnictwo IUVI ogłosiło wydanie 4 tomu tej niesamowitej historii, która skradła serca Czytelników na całym świecie. Książka nosić będzie tytuł Zakon Rozbitej Soczewki i w naszym kraju pojawi się już 18 kwietnia bieżącego roku. O czym opowiada sama historia?

Alcatraz po raz kolejny musi stawić czoła zagrożeniu i uratować oblężone miasto. Bo jeśli Mokia upadnie, to jej los mogą podzielić także pozostałe Wolne Królestwa. A byłoby to tragiczne w skutkach. Świat bowiem znalazłby się we władaniu złowrogich Bibliotekarzy. Bohater podejmuje więc wyzwanie, chociaż jego arsenał nie wydaje się zbyt imponujący. Wszystko, na co może liczyć to kilka par soczewek, zapas wybuchowych, pluszowych misiów i niewiarygodny talent do psucia. Teraz ma jedno zadanie, musi pokonać armię monstrualnych, bibliotekarskich robotów. To specjalne oddziały Bibliotekarzy, którzy mają normalny wzrost, lecz są zaskakująco groźni. Jednak to nie koniec problemów i wyzwań, bo Alcatraz staje przed jeszcze niebezpieczniejszym przeciwnikiem – własną matką.

Okazuje się, że tym razem nadzwyczajny talent do psucia może być niewystarczający w tym starciu. Czy Alcatraz jeszcze raz opanuje całą sytuację i wyjdzie z niej zwycięsko?

Nowa książka od Brandona Sandersona na polskim rynku to bez wątpienia kolejna, wciągająca przygoda, która pochłonie każdego Czytelnika. Jeśli do tej pory nie mieliście okazji zapoznać się z twórczością autora, koniecznie nadróbcie zaległości.

Wszystkie książki pisarza znajdziecie tutaj. Gorąco polecamy!