Nowa książka Nicholasa Sparksa

Dobre wieści dla fanów Sparksa i wzruszających tytułów! Nadchodzi nowa książka Nicholasa Sparksa The Return. O czym będzie? Kiedy premiera? Sprawdź!

Nicholas Sparks – autor bestsellerów

Nicholas Sparks to amerykański autor powieści obyczajowych. Jest jednym z najpopularniejszych współczesnych amerykańskich literatów. Jego książki zostały dotychczas wydane w ponad 33 językach i cieszą się ogromną popularnością. Sprzedaż tytułów, które wyszły spod jego pióra przekroczyła liczbę 100 milionów egzemplarzy!

Zachwycają czytelników i inspirują producentów filmowych z Hollywood, bowiem wiele jego tytułów doczekało się ekranizacji.

Do najważniejszych pozycji literackich jego autorstwa możemy zaliczyć tytuły, takie jak: Anioł Stróż, Pamiętnik, Prawdziwy cud, Z każdym oddechem, czy Spójrz na mnie.

Niedawno autor ogłosił, że pracuje obecnie nad kolejnym tytułem. Najnowsza książka Sparksa ma nosić tytuł The Return, czyli Powrót. Co wiemy na jej temat?

Nowa książka Nicholasa Sparksa

O czym będzie nowa książka Nicholasa Sparksa The Return?

Nowa książka Nicholasa Sparksa poświęcona będzie postaci Trevora Bensona. Jest on lekarzem, który podczas wojny w Afganistanie pomagał rannym żołnierzom. Ze względu na obrażenia poniesione na froncie, zostaje zmuszony do powrotu do rodzinnego miasteczka. Jego powrót do Karoliny Północnej zmusi go do przemyślenia wielu spraw i poukładania swojego życia na nowo.

Po przeprowadzce bohater wprowadził się do domu, który odziedziczył w spadku po zmarłym dziadku. Następnie zatrudnił się w miejscowej szkole medycznej i niedługo po tym poznał Natalie…

Natalie jest zastępczynią szeryfa, która bardzo szybko zaczyna zajmować specjalne miejsce w sercu Trevora. Kobieta jednak skrywa pewną tajemnicę, przez którą postanawia trzymać go na dystans. W tym samym czasie na drodze bohatera pojawia się 17-letnia Callie, która towarzyszyła jego dziadkowi w ostatnich dniach życia. Być może ona jako jedyna będzie w stanie rozwikłać zagadkę niewyjaśnionego odejścia mężczyzny?

Tytuł ma pojawić się na amerykańskim rynku już 29 września 2020 roku. Polska data premiery na chwilę obecną nie jest jeszcze znana, ale z pewnością nastąpi niedługo po jego światowej premierze.

Książki Nicholasa Sparksa znajdziecie tutaj.
Czekacie na premierę The Return?