Z każdym oddechem. Zapowiedź nowej książki Sparksa. Sprawdź w TaniaKsiazka.pl

Nicholas Sparks, niekwestionowany mistrz książek o miłości, ma dla swoich fanów nową opowieść. Już 17 października na półkach księgarń będziecie mogli znaleźć jego najnowszą powieść Z każdym oddechem. Ta wiadomość na pewno ucieszy mnóstwo wielbicielek tego amerykańskiego pisarza. Przygotowałam dla Was zapowiedź książki.

Z każdym oddechem. Zapowiedź nowej książki Sparksa. Sprawdź w TaniaKsiazka.pl

Z każdym oddechem. Zapowiedź

Na pewno zastanawiacie się nad tym, jaka romantyczna i wzruszająca historia tym razem na Was czeka.

36-letnia Hope od 6 lat jest w stałym i stabilnym związku, jednak nic nie wskazuje na to, że zanosi się na ślub. Bardzo uderza ją wiadomość o tym, że jej ojciec zachorował na raka. Kobieta postanawia dać sobie chwilę, więc zamierza spędzić tydzień w wakacyjnym domku w Sunstet Beach. Hope ma nadzieję spędzić czas na rozmyślaniu o swojej przyszłości.

W tym samym czasie do Sunset Beach przyjeżdża Tru, urodzony w Zimbabwe przewodnik Safari. Mężczyzna zamierza odnaleźć i poznać swojego ojca. Ta podróż ma być też próbą odpowiedzi na pytanie, jak wyglądała młodość jego matki.

Między Hope i Tru bardzo szybko rodzi się namiętność i żarliwe uczucie. W jego konsekwencji każde z nich będzie musiało zdecydować, co jest ważniejsze: miłość, czy powinność wobec rodziny. To nie będzie łatwy wybór. Żeby się dowiedzieć tego, czy posłuchają głosu serca, czy rozsądku i jakie konsekwencje będą miały ich decyzje, trzeba będzie sięgnąć po książkę.

Kolejny bestseller?

Czy wiecie, że twórczością Nicholasa Sparksa zainteresowano się dopiero wtedy, gdy Warner Bross wykupiło prawa do ekranizacji Pamiętnika? Książka osiągnęła status bestsellerowej i każda kolejna też bardzo szybko zyskiwała zainteresowanie Czytelniczek. Zekranizowano już 11 jego powieści.

Jednego możemy być pewne. Nicholas Sparks ponownie zagląda w serca kobiet i daje opowieść, która je dogłębnie posuszy. Jest jednym z najchętniej czytanych twórców literatury obyczajowej, zatem każda jego powieść z miejsca staje się bestsellerem. Jestem pewna, że  Z każdym oddechem też zyska Wasze uznanie.

Nie musicie czekać do dnia premiery, żeby zamówić nową książkę Nicholasa Sparksa. Już dziś możecie to zrobić tutaj.

Jestem ciekawa, czy któraś z jego powieści skradła Twoje serce.