Ostatni list od kochanka - wiemy kto zagra główną rolę

Już jakiś czas temu świat obiegła wiadomość o ekranizacji bestsellerowej powieści Jojo Moyes – Ostatni list od kochanka. Nic dziwnego, że jej książką zainteresował się świat kina. Przecież przetłumaczono ją aż na 33 języki i sprzedano się ponad 3 mln egzemplarzy. Właśnie dowiedzieliśmy się, którzy aktorzy wcielą się w postaci oparte na książkowych pierwowzorach. To będzie już kolejna ekranizacja po Zanim się pojawiłeś, która powstanie na podstawie powieści Jojo Moyes.

Ostatni list od kochanka - wiemy kto zagra główną rolę

Ostatni list od kochanka – przeczytaj, zanim obejrzysz

Ostatni list od kochanka - sprawdź w TaniaKsiazka.plOstatni list od kochanka to powieść, której fabuła toczy się w dwóch torach czasowych. Główną bohaterką jest młoda dziennikarka. Ellie właśnie szuka materiałów do swojego najnowszego artykułu i wpada na ślad ciekawej historii miłosnej sprzed lat. Okrywa listy, którymi wymieniali się kochankowie: młoda mężatka Jennifer i reporter Anthony.

Lektura tej korespondencji robi na Ellie tak duże wrażenie, że dziennikarka postanawia odnaleźć ich autorów i sprawdzić, jak potoczyły się ich losy. Ta historia stanie się swoistą obsesją głównej bohaterki. Ellie, zagłębiając się w przeszłość, nie jest świadoma tego, że ta historia wywrze duży wpływ na jej życie. Zwłaszcza na pewną trudną relację z żonatym mężczyzną.

W rolę Ellie wcieli się Felicity Jones (Teoria wszystkiego, Łotr 1. Gwiezdne wojny historie). Jako Jennifer zobaczymy Shailene Woodley (Gwiazd naszych winaNiezgodna). Wiemy też, że w produkcji zagrają Callum Turner (Wojna i poków, Fantastyczne zwierzęta: Zbrodnie Grindelwalda) oraz Joe Alwyn (Najdłuższy marsz Billy’ego Lynna). Reżyserką produkcji jest Augustine Frizzell (serial Euforia, film Never Goin’ Back).

Zdjęcia do filmu zaczęły się 14 października na Majorce. Później produkcja przeniesie się do Wielkiej Brytanii. Nie znamy jeszcze oficjalnej daty premiery, jednak z pewnością zostało jeszcze mnóstwo czasu na to, żebyście mogli (o ile jeszcze jej nie znacie) zapoznać się z książkowym oryginałem.

Książki Jojo Moyes zdążyły już skraść serca czytelników na świecie. W Polsce autorka też ma wielkie grono fanek. Zatem, jeżeli lubicie nieoczywiste, romantyczne historie, to książkę Ostatni list do kochanka znajdziecie w tym miejscu, zaś tutaj są inne książki tej pisarki.

Powiązane artykuły: