Nightflyers - sprawdź na TaniaKsiazka.pl

Nowe informacje dotyczące Nightflyers z pewnością ucieszą wszystkich miłośników seriali science fiction. Jeśli chodzi o fanów twórczości George’a R.R. Martina, może być to nieco mniejszy entuzjazm. Oczywiście chodzi tu o grupę Czytelników, którzy z naprawdę wielką dozą cierpliwości wciąż czekają na Wichry zimy. Chociaż, co chwilę wystawiani są na ciężką próbę, wciąż dzielnie czekają, aż kolejna część Pieśni Lodu i Ognia ujrzy w końcu światło dzienne. Być może jednak te oczekiwania umili im serial, którego produkcja zapowiadana jest już od jakiegoś czasu.

Nowe informacje dotyczące Nightflyers. Nightflyers George R. R. Martin

Nowe informacje dotyczące Nightflyers – dobre wiadomości

Jakiś czas temu informowaliśmy Was, że jedna ze starszych powieści Martina pt. Nightflyers najprawdopodobniej zostanie zekranizowana w postaci serialu. Projektem zajmuje się stacja SyFy i mamy właśnie informacje, że dali oni zielone światło producentom. Już wiosną włodarze stacji zainicjowali pomysł, by stworzyć pilot serialu, który miałby powstać na podstawie książki Martina. Jak się jednak okazało, cały sezon produkcji został zamówiony tuż przed tym, nim w ogóle zrealizowano próbny odcinek. Jak więc widać, stacja telewizyjna SyFy była niemal pewna od początku, że Nightflyers to doskonała inwestycja. Śmiemy przypuszczać, że spodziewać się mogą ogromnych zysków. Wszak twórczość Martina jest obecnie na szczycie, a każda ekranizacja oparta o jego powieści, okazuje się sukcesem.

Powiązane: Nightflyers – będzie odcinek pilotażowy!

Na koniec dodamy jeszcze, że producentem wykonawczym będzie Jeff Buhler, odpowiedzialny za sukces takich produkcji jak Jacob’s Ladder czy Nocny pociąg z mięsem. Natomiast pieczę nad projektem sprawować będzie Daniel Cerone, to jemu przypadnie również miano showrunnera tej produkcji. Jego nazwisko związane było z tak głośnymi projektami, jak Czarna lista, Mentalista czy Constantine.

O czym opowiada sama powieść stworzona przez Martina? To nowela zaliczana do gatunku science fiction, która zawiera sporo elementów literatury grozy. Załoga tytułowego statku wyrusza z tajną misją. Ich zadaniem jest zbadanie pojazdu kosmitów, z którym wiązane są ogromne nadzieje. Wszyscy liczą na to, że pomoże on uratować ludzkość po zniszczeniu Ziemi.

Nie pozostaje nam nic innego, jak czekać na dokładną datę premiery serialu. Tymczasem wszystkich Czytelników zachęcamy do zapoznania się z twórczością Martina, którą znajdziecie tutaj.