Spróbujmy jeszcze raz - sprawdź na TaniaKsiazka.pl

Nowość od K.A. Linde już wkrótce pojawi się także na naszym rynku. Książka pt. Spróbujmy jeszcze raz dostępna będzie od 28 lutego bieżącego roku i przypadnie do gustu wszystkim miłośniczkom literatury kobiecej i obyczajowej, zabarwionej nutą romansu. K.A. Linde ma na swoim koncie już wiele powieści, utrzymanych w podobnym tonie, które cieszą się ogromnym zainteresowaniem wśród Czytelniczek na całym świecie. Każda jej nowość przyjmowana jest wśród odbiorców z niezwykłym entuzjazmem. Tym razem jest podobnie, bo nowość autorki wzbudza wiele emocji i do ostatniej strony ciekawi oraz zaskakuje. Jeśli zatem do tej pory nie miałyście jeszcze okazji zapoznać się z twórczością tej pisarki, koniecznie nadróbcie zaległości!

Nowość od K.A. Linde – opowieść o miłości, karierze, rodzinie, przyjaźni i wrogach

Przez sześć tygodni główna bohaterka była zakochana do szaleństwa w Austinie Wright, zresztą z wzajemnością. Ale po tym płomiennym romansie zostało jej jedynie złamane serce. Kobieta doskonale wie, że nie może mu ufać, ani oddać mu ponownie swojego ciała i serca. I chociaż od tych wydarzeń minęły już dwa lata, bohaterka wciąż o nim myśli i pragnie go.

Kiedyś, raz jeszcze spróbowali być razem, ale miało to fatalne skutki. Kobieta zdaje sobie sprawę, że jedynym ratunkiem jest ucieczka i nieoglądanie się za siebie. Jednak jego ciemne oczy i zabójczy uśmiech przenikają ją na wskroś, kradnąc duszę oraz serce. A jego dotyk? Rozpala ją do czerwoności, odbiera możliwość racjonalnego myślenia i burzy wszystkie postanowienia oraz zasady, jakie przyjęła. Ktoś bez wątpienia w tym związku musi spłonąć. A kolejna próba wydaje się niebezpieczna dla obojga.

Jest jeszcze prawda, tak stara, jak świat. Wchodzenie dwa razy do tej samej rzeki nie przynosi szczęścia. A powielanie błędów z przeszłości nie może zakończyć się dobrze.

Przypominamy, że nowość od K.A. Linde pt. Spróbujmy jeszcze raz na polskim rynku pojawi się 28 lutego bieżącego roku.

Książkę pt. Spróbujmy jeszcze raz znajdziecie tutaj. Gorąco polecamy wszystkim kobietom, które poszukują niezwykle wciągających historii z trudną miłością w tle.