Pocałunek pod jemiołą - kup na TaniaKsiazka.pl

Nowość od Lisy Kleypas to nie lada gratka dla wszystkich miłośników romansów historycznych. Ta amerykańska autorka podbiła serca Czytelników na całym świecie, a jej powieści szturmem wdarły się na szczyt najważniejszych, bestsellerowych list. Oprócz tego Kleypas ma na koncie mnóstwo prestiżowych nagród i wyróżnień. Nic więc dziwnego, że grono wielbicieli jej twórczości stale się powiększa. Autorka upodobała sobie dwa gatunki literackie, w których odnajduje się po mistrzowsku. Są to romanse współczesne i historyczne. Jej najnowsza publikacja, jak już wspomnieliśmy, zalicza się do tej drugiej kategorii i nosi tytuł Pocałunek pod jemiołą. Warto też wspomnieć, że to ostatnia część bestsellerowego cyklu pt. Wallflowers. Koniecznie sprawdźcie, czego możecie się po niej spodziewać!

Nowość od Lisy Kleypas – poruszająca, świąteczna historia

Przystojny i pełen uroku osobistego Rafe Bowman na Święta Bożego Narodzenia przyjeżdża do Londynu. Po to, by poznać pannę Natalie Blandford, dobrze wychowaną córkę lorda Blandforda. Dziewczyna z racji swojego pochodzenia jest idealną kandydatką na żonę dla głównego bohatera. Trudno jednak to samo powiedzieć właśnie o Rafe’em. Za mężczyzną ciągnie się reputacja hulaki, a jego amerykańskie maniery szokują wyważone, angielskie środowisko. Tym samym Bowman staje przed niełatwym zadaniem. Aby zdobyć rękę panny Blandford, musi nauczyć się reguł londyńskiego życia. W całej sprawie nie pomoże też nieco złośliwy los, który na drodze Bowmana postawi kuzynkę lady Natalie, Hannah Appleton. I to właśnie między tą dwójką zacznie rodzić się uczucie.

W najnowszej książce Lisy Kleypas Czytelnicy znajdą wszystko to, za co pokochali jej twórczość. Wartka akcja i niezwykle wciągające perypetie głównych bohaterów. Uczuciowe rozterki silnie oddziałują na odbiorców, przez co bardzo szybko przenikamy w świat opisywany przez pisarkę. Trudno oderwać się od tak wciągającej i przepełnionej emocjami opowieści. Ostatnia część serii Wallflowers z pewnością przypadnie do gustu nawet najbardziej wymagającym Czytelnikom. Ma w sobie wszystkie elementy, które składają się na spektakularne zakończenie.

Nowość od Lisy Kleypas pt. Pocałunek pod jemiołą znajdziecie tutaj. Gorąco polecamy!