Nowość od Laili Shukri to nie lada gratka dla wszystkich miłośniczek twórczości autorki. Warto tutaj wspomnieć, że pod tym pseudonimem ukrywa się polska pisarka, znawczyni krajów Bliskiego Wschodu. Podczas swoich podróży potrafi nawiązać pełne zaufania więzi z miejscową ludnością, by później spisać na papier zasłyszane historie. Na koncie ma już kilka bestsellerów, które wciąż cieszą się ogromnym zainteresowaniem wśród czytelniczek. To jej zawdzięczamy takie tytuły jak: Jestem żoną szejka, Perska miłość czy Byłam służącą w arabskich pałacach. Teraz odbiorczynie mają szansę zapoznać się z jej najnowszą powieścią pt. Jestem żoną terrorysty. Jest to historia szczególna. Autorka otwarcie opisuje bezwzględny proceder, którego ofiarą są kobiety również z naszego kraju. Tym samym pokazuje, że terroryzm sięga znacznie dalej, niż nam się wydaje. Zaciekawione? Koniecznie sprawdźcie tę książkę same!

Nowość od Laili Shukri – wstrząsająca historia Polki, która została żoną terrorysty

Przede wszystkim należy tu zaznaczyć, że prezentowana dziś książka to opowieść oparta na prawdziwej historii. Miłość kobiety została wykorzystana do stworzenia siatki terrorystów. Główną bohaterką powieści jest Klaudia, która straciła życiową równowagę po rozstaniu i nagłej utracie pracy. We wzięciu się w garść ma pomóc jej podróż do Maroka. To właśnie tam poznaje intrygującego cudzoziemca, który proponuje jej przeprowadzkę do Londynu, gdzie mieszka. Kobieta godzi się, wierząc w jego szczere uczucia i licząc na szczęśliwe wspólne życie. Niestety, intencje Raszida znacznie odbiegają od jej oczekiwań. Z tego powodu Klaudia staje się częścią dokładnie przemyślanego planu siatki terrorystów. Ich celem jest spłodzenie i wychowanie kolejnego pokolenia zamachowców-samobójców. Ludzi, którzy bez wahania oddadzą życie w imię Allaha.

Nowość od Laili Shukri porusza bardzo bulwersujący temat, o którego istnieniu rzadko się mówi. Tym samym prezentowana dziś powieść to obowiązkowa lektura dla każdego, kto chce być świadomy problemów współczesnego świata.

Książkę pt. Jestem żoną terrorysty znajdziecie tutaj. Jeszcze raz gorąco polecamy ją wszystkim miłośniczkom powieści, opartych na prawdziwych wydarzeniach. Gwarantujemy, że przypadnie ona do gustu nawet najbardziej wymagającym czytelniczkom. Przekonajcie się o tym same!