Magia parzy - sprawdź na TaniaKsiazka.pl

Odświeżone wydanie serii z Kate Daniels w roli głównej to nie lada gratka dla wszystkich fanów twórczości Ilony Andrews. Drugi już tom cyklu pt. Magia parzy pojawi się na polskim rynku 10 stycznia 2018 roku. Premiera zbliża się więc wielkimi krokami. Miłośnicy literatury fantasy mają sporo powodów do zadowolenia, gdyż ten rok zapowiada się niezwykle ciekawie pod względem premier. A takie rozpoczęcie przygody z książkami to nie tylko mnóstwo godzin wspaniałej rozrywki, ale również pożyteczne spędzanie czasu. Bo nic tak nie poszerza horyzontów, jak dobre lektury. Czytelnicy w Polsce mogą być pewni jednego, w tym roku nie zabraknie im wyboru wśród fantastycznych nowości. Oto jedna z nich, w całkowicie odświeżonej szacie graficznej.

Odświeżone wydanie serii z Kate Daniels – Magia parzy

Główną bohaterką powieści jest Kate Daniels, która obecnie przechodzi przez rekonwalescencję. Ale chociaż rany wciąż się goją, a krew dopiero powoli krzepnie, dziewczyna już z niecierpliwością czeka na kolejne wyzwanie. Bardzo szybko okazuje się, że jej marzenie się spełni. Jednak tym razem sprawa wydaje się naprawdę poważna. Po serii niekontrolowanych wybuchów magii, po ciemnych uliczkach Atlanty zaczyna krążyć jeszcze więcej dziwadeł, niż zwykle.

Pewnego dnia Kate w porzuconych ruinach odnajduje małą, samotną dziewczynkę. Gdzie podziała się matka sieroty i co się z nią stało? Jest jeszcze coś. Krok w krok za bohaterką podąża Bran. Przystojny i zbyt pewny siebie heros z zaświatów. Czego może chcieć od dziewczyny? Wkrótce wyjdzie na jaw, że w całą sprawę zamieszana jest pewna bogini. Jak skończy się ta historia? Czy Kate tym razem poradzi sobie z nawałem pracy i rosnącą liczbą potworów?

Odświeżone wydanie serii z Kate Daniels to bez wątpienia świetna sprawa dla wszystkich kolekcjonerów nowych wydań i tych, którzy do tej pory nie mieli jeszcze okazji zapoznać się z twórczością Ilony Andrews. Przypominamy, że książka pt. Magia parzy dostępna będzie już od 10 stycznia bieżącego roku i znajdziecie ją tutaj. Gorąco polecamy!