Oni, nowy thriller Joanny Opiat-Bojarskiej

Tajemnicza zbrodnia sprzed lat i domorosły detektyw, który w niczym nie przypomina innych śledczych… Przygotujcie się na misternie utkany thriller i śledztwo, które na długo zapadnie wam w pamięć. Oni Joanny Opiat-Bojarskiej, nowy thriller od autorki bestsellerów właśnie pojawił się w księgarniach.

Oni, nowy thriller Joanny Opiat-Bojarskiej

Oni Joanny Opiat-Bojarskiej: misterna intryga, wciągająca historia

Czy mężczyzna, który pojmuje świat inaczej niż wszyscy, ma szansę poznać prawdę o morderstwie popełnionym prawie dwie dekady temu?

Bohaterem najnowszego thrillera Joanny Opiat-Bojarskiej jest Kosma, mężczyzna ma zespół Aspergera i może odnaleźć spokój tylko w uporządkowanej rzeczywistości. Dlatego wszystko wokół niego musi mieć ustaloną kolejność. Codzienność mężczyzny zdeterminowana jest rytuałami. Na szczęście może zawsze liczyć na ojca, którego obecność zapewnia Kosmie poczucie bezpieczeństwa.

Cały porządek jego mikroświata wali się, kiedy ojciec Kosmy zostaje aresztowany pod zarzutem morderstwa. Mężczyzna nie jest w stanie wyobrazić sobie, żeby jego ojciec był zdolny popełnienia brutalnej zbrodni. Dlatego Kosma postanawia zmierzyć się z tym, co na zewnątrz. Wychodzi ze swojej strefy komfortu, żeby dowiedzieć się prawdy o zbrodni sprzed 19 lat.

Prywatnego śledztwa z pewnością nie ułatwia czas, jaki upłynął od zbrodni. Przez lata ślady się zatarły, a potencjalnych świadków trudniej jest zlokalizować i jeszcze trudniej namówić do tego, żeby zdecydowali się współpracować i rzucić nieco światła na tajemnicę. Jednak nie zapominajmy o tym, że Kosma postrzega świat inaczej. Dostrzega wzory tam, gdzie inni nie są w stanie.

Czy uda mu się dowiedzieć, co właściwie wydarzyło się 19 lat temu? Kim są tytułowi „oni”?

Oni Joanna Opiat-Bojarska

Nietypowy bohater i wyjątkowe śledztwo

Joanna Opiat-Bojarska snuje swoją opowieść i stopniowo odkrywa przed czytelnikiem kolejne tropy. Buduje historię, w której nic nie jest oczywiste, a wyjątkowy bohater sprawia, że to śledztwo nie przypomina innych, znanych z kryminałów.

Nowa książka Joanny Opiat-Bojarskiej miała premierę pod koniec października, wiec już możecie znaleźć ją w księgarniach: thriller Oni.

To propozycja dla tych czytelników, którzy szukają mrocznej historii na mroczne jesienne i zimowe wieczory.

Sprawdź też: