RomanseZapowiedzi i nowości

OŚWIADCZYNY – Tasmina Perry zaprasza do podróży

Oświadczyny – Tasmina Perry

Największa historia miłosna ostatnich 50 lat wreszcie opowiedziana!

Oświadczyny – klimatyczna i ciepła opowieść o miłości, która nie przemija!

Amy to młoda amerykanka, która marzy o karierze tancerki. W pogoni za karierą wylądowała w pełnym uroku Londynie. To tutaj się zakochuje, chodzi na castingi i pracuje jako kelnerka, aby spełnić swój taneczny sen.

Jednak tuż przed świętami rozstaje się z chłopakiem. Lecząc złamane serce w mieszkaniu swojej przyjaciółki, natrafia na intrygujące ogłoszenie.

Oświadczyny to wzruszająca historia, która na zmianę przenosi nas do powojennego Londynu, by za chwilę ponownie rzucić w wir współczesnego Manhattanu.
Amy odpowiada na ogłoszenie i tak poznaje Georgię, starszą kobietę, która postanawia podzielić się z nią historią jej największej miłości. W drodze do Nowego Jorku, bo Amy zostaje zatrudniona jako towarzyszka podróży.

Zagłębiając się w książkę, czułam silną więź z młodą Georgią, której historię mamy okazję poznać. Czas ostatnich debiutantek, pięknych sukni i miłości, która często pojawia się wtedy, kiedy już wszyscy stracili nadzieję. Losy Amy tak bardzo przypominały mi plany i marzenia młodej George, że miałam ochotę uściskać obie kobiety!

Jednak nie jest to typowa książka na jeden wieczór! Historia wciąga, bo wiemy jak wygląda życie Georgie teraz, ale nie wiemy dlaczego nie ma obok niej jej ukochanego. I o co chodzi z tym wielkim skandalem, który poróżnił rodzinę? Tasmina trzyma nas w napięciu do ostatniej strony, wspaniale operując emocjami. Tylko wielka siła woli powstrzymywała mnie do zerknięcia na ostatnie strony przed czasem.

Premiera już 24.11

Wybierz się w podróż do Londynu z 1958 roku i spraw sobie trochę miłości na święta!