Trauma, nowy thriller Natalii Kostrzyckiej

Natalia Kostrzycka to młoda autorka, która już zdążyła udowodnić, że potrafi świetnie skroić thriller psychologiczny. W listopadzie w księgarniach pojawiła się jej najnowsza książka. Trauma to kontynuacja losów Anastazji, którą czytelnicy mieli szansę poznać w pisarskim debiucie autorki, Paranoi.

Trauma Natalii Kostrzyckiej - polski thriller psychologiczny

Trauma — nowy thriller psychologiczny Natalii Kostrzyckiej

Anastazja po nagłej śmierci męża nie najlepiej sobie radzi ze stratą. Być może dotarcie do prawdy o tym, co się właściwie stało, pomoże jej poukładać sobie życie od nowa?

Nowe miejsce to nowy start. Zatem bohaterka przeprowadza się do Jeleniej Góry. Pozorny spokój burzy odnalezienie mordercy Piotra. Do zabójstwa przyznaje się brat jej męża, Kamil. Tylko że Anastazja jest pewna, że jest niewinny.

Kobieta chce dowiedzieć się, kto stoi za tą śmiercią. Dlatego jeszcze więcej sił wkłada w to, żeby odkryć, kim właściwie był Piotr. Już wie, że był zupełnie innym człowiekiem, niż zakładała przed ślubem. Kolejne tajemnice, jakie wychodzą na jaw, rodzą jeszcze więcej pytań…

W dotarciu do prawdy ma jej pomóc adwokat. Jednak szybko okaże się, że mężczyzna ma inny cel i nie przebiera w środkach, żeby go zrealizować. Anastazja ponownie znajdzie się w sytuacji, w której nie może nikomu ufać. Czy będzie w niebezpieczeństwie?

Trauma Natalii Kostrzyckiej

Skrajne uczucia, emocje i zwroty akcji

Trauma Natalii Kostrzyckiej to ciekawie poprowadzona intryga. Autorka z jednej strony korzysta z rozwiązań charakterystycznych dla thrillera psychologicznego, z drugiej nie brakuje jej własnej inwencji. W nowej książce skupia się na tym, do czego może doprowadzić trauma.

Wielu czytelników zastanawiało się, kto w pierwszej części cierpiał na tytułową paranoję. Kontynuacja powieści rozwiewa te wątpliwości i stawia nowe pytania, tym razem o psychologiczny charakter traumy i rejony w naszym życiu, do których potrafi nas popchnąć – mówi Natalia Kostrzycka, 25-letnia pisarka z Torunia. – Zależało mi, aby pokazać rozwój Anastazji, która jest już nie tylko pionkiem w intrydze, ale świadomie rzuca wyzwanie losowi i zagrożeniom, które na nią czyhają – dodaje autorka.

Dla fanów Sinickiej

To książka, którą powinni zainteresować się czytelnicy szukający ciekawych thrillerów psychologicznych. Trauma to mroczna opowieść z ciekawie skrojoną postacią kobiecą, więc może spodobać się fanom pisarstwa Alicji Sinickiej.

Obie książki Natalii Kostrzyckiej o Anastazji możecie znaleźć w tym miejscu.

Sprawdź też: