Szlak serca - zapowiedź książki Magdaleny Stykały

Sześć kobiet i sześć różnych historii, połączonych w jedną opowieść. Jakie przeciwności postawił bohaterkom na ich drodze los? O emocjach i doświadczeniach zaczerpniętych prosto z życia opowiada Szlak serca – zapowiedź książki Magdaleny Stykały ląduje dziś na blogu. Powieść tę objęliśmy patronatem CoPrzeczytac.pl!

Szlak serca - zapowiedź książki Magdaleny Stykały

Szlak serca – zapowiedź książki Magdaleny Stykały

Każda z bohaterek jest inna, ale wszystkie łączy jeden cel: na swój sposób starają się osiągnąć szczęście. Często nie przychodzi im to łatwo. W ich życia los wplata miłość i przyjaźń, ale też zdradę, rozstania, rozterki i wahania.

Czytelnicy spotkają na kartach powieści temperamentną i nieokiełznaną Martynę, która z jakiegoś powodu ucieka od dręczącej ją przeszłości. Piękna Sonia walczy natomiast o lepszą przyszłość, sprzedając swoje ciało. Zdruzgotana zdradą męża Amelia stara się na nowo poukładać sobie życie. Karolina, miotana sprzecznymi emocjami, bez pamięci zakochuje się w żołnierzu Legii Cudzoziemskiej. Na barkach Darii spoczywa ciężar rodzinnej tajemnicy. Z kolei silna i delikatna jednocześnie Ula znajduje w Bieszczadach swojego anioła.

Magdalena Stykała przeniesie czytelników powieści do pięknych zakątków Polski (urokliwego Wrocławia, klimatycznego Krakowa i na magiczne bieszczadzkie szlaki), a także do olśniewającego Lwowa i tropikalnej Gujany Francuskiej.

Porywające i poruszające opowieści, pełne uczuć i namiętności, łagodne i odważne zarazem. Historie zainspirowane prawdziwymi wydarzeniami, gdzie pojawiają się bohaterowie, sytuacje i dialogi mające swoje pierwowzory w rzeczywistości. Nic nie stanowi lepszej inspiracji niż autentyczne losy i nikt nie pisze lepszych historii niż samo życie.

fragment opisu książki od wydawcy

Szlak serca - zapowiedź książki Magdaleny Stykały

Szlak serca – kiedy premiera książki?

Premiera najnowszej książki Magdaleny Stykały odbędzie się 1 grudnia 2021 r.

Powieść ukaże się nakładem Wydawnictwa BookEdit.

Niedługo na naszym blogu pojawi się recenzja powieści, a Szlak serca już teraz możecie zamówić W TYM MIEJSCU.

Jeśli lubicie literaturę obyczajową, nie przegapcie tej premiery!

Zobacz także: