Powstaje serial na podstawie Motylka Puzyńskiej

Fani serii o Lipowie, nadstawiajcie ucha – mam dla Was dobre informacje! Już niedługo pierwszą z części Waszego ulubionego cyklu będziecie mogli nie tylko przeczytać, ale też obejrzeć na ekranie. W sieci rozniosła się wieść o tym, że powstanie serial na podstawie Motylka Puzyńskiej. Co powiecie na taką ekranizację?

Powstaje serial na podstawie Motylka Puzyńskiej

Serial na podstawie Motylka Puzyńskiej

Jak pisze autorka na swoim koncie na Instagramie, początkowo serial miał być produkcją międzynarodową. Kiedy okazało się, że planowana forma współpracy przyniesie więcej problemów, niż się spodziewano, padła decyzja o przeniesieniu przedsięwzięcia na rodzimy grunt.

Ostatecznie za produkcję serialu odpowiadać będzie Player i Akson Studio. Zdjęcia na planie już się rozpoczęły.

Katarzyna Puzyńska uchyliła rąbka tajemnicy, umieszczając zdjęcie, na którym widać aktorkę wcielającą się w rolę Weroniki. Pisarka nie zdradziła jednak, o kogo chodzi. Macie swoje typy?

EKRANIZACJA ‼️‼️ Obiecałam Wam ważne wieści 😃 Jak wiecie, prawa do ekranizacji zostały sprzedane już dość dawno….

Opublikowany przez Katarzynę Puzyńską Środa, 13 lipca 2022

Niestety nie wiemy jeszcze na pewno, kiedy będzie można obejrzeć serial. Prawdopodobnie będzie to 2023 rok.

Katarzyna Puzyńska Motylek saga o Lipowie

Saga o Lipowie Katarzyny Puzyńskiej

Saga o Lipowie przyniosła autorce duży sukces. Pierwszy tom pod tytułem Motylek ukazał się w 2014 roku – był to także debiut pisarski Katarzyny Puzyńskiej. Z czasem jej książki stały się rozpoznawalne dzięki łaczeniu wątków społeczno-obyczajowych z szybką akcją, wciągającymi tajemnicami i nieoczekiwanymi zwrotami akcji.

Fabuła Motylka przenosi czytelników do malowniczego, oddalonego od wielkich miast Lipowa. Mieszkańcom małej miejscowości nie jest jednak dane cieszyć się spokojem: na skraju wsi odnalezione zostaje ciało zakonnicy. Początkowo wydaje się, że siostra padła ofiarą nieszczęśliwego wypadku. Z czasem jednak wychodzą na jaw mroczne sekrety z przeszłości…

Jeśli chcecie poznać lub przypomnieć sobie pierwszą część bestsellerowej serii Katarzyny Puzyńskiej, Motylka znajdziecie W TYM MIEJSCU.

Zobacz także: