Przeklęte kobiety - kup na TaniaKsiazka.pl

Przeklęte kobiety to kolejna już część cyklu Jacka Piekary pt. Ja inkwizytor. W związku z tym powody do zadowolenia mają wszyscy miłośnicy twórczości poleskiego pisarza. Poza tym książka ucieszy także każdego, kto interesuje się polską literaturą fantasy. Najnowsza lektura spod pióra Piekary będzie dostępna w sprzedaży już od 26 marca 2020 roku. Tym samym, jeśli do tej pory nie było Wam po drodze z twórczością tego pisarza, dziś macie idealną okazję, by nadrobić zaległości. Koniecznie zatem to sprawdźcie i przekonajcie się sami, co takiego ma w sobie historia, iż zachwyca czytelników w całym kraju.

Przeklęte kobiety - kup na TaniaKsiazka.pl

Przeklęte kobiety – kilka słów o fabule książki

Tym razem inkwizytor walczy z pogaństwem i herezją na barbarzyńskiej Rusi.

Ludzie chcący wykorzystać Mordimera Madderdina są zbyt liczni i bezwzględni, by inkwizytor nawet przez chwilę czuł się bezpiecznie. W jaki sposób zakończą się sprawy na Rusi? Kto wróci z tarczą, a kogo zaniosą na tarczy? Czy wrogowie zamienią się w przyjaciół, a przyjaciele we wrogów? Co okaże się silniejsze: miłość czy śmierć?

Umierają idee i marzenia, umierają wrogowie i przyjaciele. Ci, którzy przeżyli, żałują, że również nie umarli. A w efekcie, w tej wszechogarniającej pustce, pozostaje miłość do Boga i wierność Świętemu Officjum. To one wypełniają serce na tyle, by chciało jeszcze bić.

Poza tym warto tutaj również wspomnieć, że jakiś czas temu informowaliśmy Was o tym, że seria stała się inspiracją dla twórców gier. I trudno się temu dziwić, w końcu Piekara tworzy kawał dobrej literatury, która cieszy się niesłabnącą popularnością.

Przypominamy, że najnowsza książka pisarza pt. Przeklęte kobiety będzie dostępna w sprzedaży od 26 marca bieżącego roku. Prezentowaną dziś powieść znajdziecie tutaj.

Natomiast tutaj znajdziecie pozostałe tomy z tej bestsellerowej serii. Jeszcze raz gorąco polecamy tę historię wszystkim miłośnikom literatury fantasy. Koniecznie to sprawdźcie i przekonajcie się sami, co takiego mają w sobie książki Jacka Piekary. Gwarantujemy, że nie pożałujecie!