Promocje

Przytul książkę na wakacje (zniżki do -45%)

Za oknem już lipiec, pełnia lata! Właśnie zaczęły się wakacje i zaczynamy sezon urlopowy. Czy wiecie co, to znaczy? W końcu wszyscy będziemy mieć więcej czasu na czytanie książek. Jak tu się nie cieszyć? Zwłaszcza że w TaniaKsiazka.pl możecie przytulić książki na wakacje ze zniżką i to nawet do 45% taniej.

Przytul książkę na wakacje (zniżki do -45%)

Przytul książkę na wakacje. Sprawdź >

Załoga naszej zaprzyjaźnionej księgarni TaniaKsiazka.pl wybrała książki z wielkim letnim potencjałem. Przejrzeliśmy listę i śmiało możemy stwierdzić, że wśród nich każdy ksiażkoholik znajdzie coś dla siebie. Dlaczego? Bo wśród książek na wakacje są zarówno letnie romanse, powieści obyczajowe, fantastyka, kryminały, literatura piękna, jak i książki dla młodzieży i ciekawe poradniki.

Możecie je czytać w podróży, na plaży… i mieć pewność, że wprowadzą Was w wakacyjny nastrój czytelniczy.

Książki na lato w TaniaKsiazka.pl >

Nie mogłam się powstrzymać i wybrałam kilka bardzo, bardzo letnich książek. 😉

Syreny - kup na TaniaKsiazka.pl

Syreny, Anna Langner

Anna Langer w swojej nowej książce zabiera czytelników nad polskie morze. Majka, główna bohaterka powieści, właśnie tam chce odpocząć od wszystkich problemów. Perspektywa spędzenia beztroskiego lata z przyjaciółkami jest kusząca. Szybko okazuje się, że koleżanki, z którymi imprezuje nad morzem, to tzw. syreny. O ich grupie jest głośno w sieci, bo dziewczyny podrywają bogatych mężczyzn, których uwodzą, żeby później okraść.

Dziewczyna mimo wątpliwości postanawia dołączyć do syren, bo ma ukryty cel. Majka widzi w tym środek do realizacji sekretnego projektu. Czy pewien przystojny turysta, którego pozna podczas wakacji, pokrzyżuje jej plany?

Jeżeli szukacie letnich, nieoczywistych romansów to ta książka może się Wam spodobać.

Kwestia ceny, Zygmunt Miłoszewski

Nowy thriller przygodowy Zygmunta Miłoszewskiego to świetna książka (wiem, co mówię, bo już ją czytałam, a tu możecie zapoznać się z moją recenzją). Z jednej strony autor zabierze Was na mroźny syberyjski Sachalin, z drugiej wraz z jego bohaterami będziecie żeglować po ciepłych morzach…

Profesorka Zofia Lorentz jest uznaną historyczką sztuki. Jest na życiowym i zawodowym zakręcie, kiedy tajemniczy i bogaty naukowiec Bogdan Smuga proponuje jej pracę. Kobieta ma odnaleźć zaginiony artefakt, który na początku XX wieku Benedykt Czerski przywiózł z Sachalinu.

Przygoda, która ją czeka, będzie bardzo niebezpieczna, a Smuga ma ukryte motywy…

Gwarantuję Wam, że podczas czytania tej książki nie będziecie się nudzić.

Więcej książek do przytulenia na wakacje >>

Książki na lato ze zniżką do -45% w TaniaKsiazka.pl możecie złapać do końca wakacji.

Przytul książkę na wakacje (zniżki do -45%)