W pułapce losu - kup na TaniaKsiazka.pl

W pułapce losu to książka nieżyjącej już pisarki, Virginii C. Andrews. Data jej polskiej premiery przewidywana jest na 13 marca 2018 roku. Książki tej amerykańskiej pisarki w błyskawicznym tempie zdobywały status międzynarodowych bestsellerów. Miłośniczkami jej powieści stały się kobiety, wielbicielki literatury obyczajowej, która niesie za sobą ogromny ładunek emocjonalny. Andrews w swoim dorobku ma ponad 20 serii książek, które rozeszły się w wielomilionowych nakładach. Wszystkie przetłumaczona aż na 22 języki, w tym, na szczęście, również na polski. Co sprawiło, że osiągnęła taki sukces? Niewątpliwie przyczyniły się do tego talent pisarki i niezwykły styl. W jej powieściach można odnaleźć nawiązania do mrocznych powieści gotyckich i horrorów. Ponieważ pisarka zmarła, nie kończąc swoich ostatnich dzieł, jej spadkobiercy poprosili o to Andrew Neidermana. To właśnie on stworzył do tych historii zakończenia.

W pułapce losu – kolejna fenomenalna powieść

Autorka cofa czytelniczki w czasie, by te mogły poznać historię matki Willow De Beers,  Grace. Światem Grace Houston był bazy marynarki wojennej. To właśnie tam służył jej ukochany ojciec, oficer lotnictwa. Bohaterka była zmuszana do nieustannego zmieniania otoczenia i szkół. Kiedy tylko zdążyła się z kimś zaprzyjaźnić, opuszczała miasto. W końcu ma ona dość takiego życia w ciągłej wędrówce. Jej największym marzeniem jest zamieszkanie w jednym miejscu. Dziewczyna nie wie, że marzenia się spełniają, ale cena, jaką to za sobą niesie, będzie okrutna.

Ojciec Grace ginie w katastrofie śmigłowca, a świat jej i matki rozsypuje się niczym domek z kart. Obie przenoszą się do bogatego i niezwykle snobistycznego Palm Beach w nadziei, że to tu rozpoczną nowe życie. Skromna córka oficera trafia jednak do szkoły, w której ubrania i szybkie samochody liczą się bardziej, niż nauka. Dodatkowym ciosem dla bohaterki okazuje się fakt, że jej matka bardzo szybko ulega czarowi takiego życia. Kobieta w końcu poślubia milionera, Winstona Montgomery’ego. Staje się on jej przepustką do wyższych sfer i lepszego życia. Od tej chwili jej największym marzeniem i celem staje się wydanie córki za mąż równie korzystnie.

Wkrótce na horyzoncie pojawia się młody i przystojny Kirby Scott. Zwabiła go fortuna pięknej wdowy i urok jeszcze piękniejszej córki.

Książkę pt. W pułapce losu znajdziecie tutaj. Gorąco polecamy!

Natomiast wszystkie książki autorki znajdziecie tutaj.