Radio z książką - sprawdź

Radio z książką to ciekawa propozycja dla wszystkich miłośników literatury. Ponieważ rośnie zainteresowanie książkami, niemal każda branża stara się obecnie wyjść naprzeciw czytelniczym oczekiwaniom. Tak jest właśnie z radiem RMF Classic, które uruchomiło kilka ciekawych audycji, na które warto zwrócić uwagę. Księgarnia pod chmurką, Spis treści – magazyn literacki w RMF Classic i Półka idealna to świetna alternatywa dla tych, którzy o literaturze lubią bardziej słuchać, niż czytać. Koniecznie zatem sprawdźcie, czego możecie spodziewać się po wspomnianych audycjach!

Radio z książką - sprawdź

Radio z książką – kilka słów

Księgarnia pod chmurką jest dostępna w każdą sobotę od 14:00 do 16:00. Słuchacze mogą spodziewać się rozmów o danych tytułach, które odbywają się „pod chmurką” – na hamaku, na kocu czy na trawie. Omawiane są nie tylko światowe bestsellery, ale również wydawnicze nowości. Audycję prowadzi Małgorzata Bugaj.

Następne słuchowisko Spis treści – magazyn literacki w RMF Classic odbywa się w każdy poniedziałek od 14:00 do 17:00. Tutaj odbiorcy znajdą absolutnie wszystko, co związane jest z książkami. Nowości, rankingi sprzedaży, informacje z bibliotek, kluby dyskusyjne i portale literackie. Poza tym będą tu czytane książki oraz prowadzone rozmowy na ich temat.

Natomiast Półka idealna została stworzona przez prawdziwych pasjonatów literatury, którzy na co dzień sami piszą i tłumaczą. Szymon Kloska i Tomasz Pindel proponują, recenzują i polecają pozycje, które według nich powinny obowiązkowo znaleźć się w domowej biblioteczce każdego miłośnika książek.

Radio z książką to bez wątpienia doskonała propozycja dla każdego wielbiciela literatury. Można z nich dowiedzieć się wielu ciekawych rzeczy i usłyszeć o interesujących tytułach. Poza tym odbiorcy mają okazję poznać zdanie innych na temat danego tytułu i poznać pozycje, po które normalnie sami by nie sięgnęli. To świetne rozwiązanie, które pomaga poszerzyć zakres poszukiwanych pozycji. Zatem koniecznie dajcie nam znać, czy korzystacie z takich rozwiązań oraz, czy słyszeliście, o którejś z audycji?

Natomiast wszystkich poszukiwaczy książkowych nowości odsyłamy tutaj. Dajcie znać, jakie książki przeczytaliście już tego lata!