Red, White & Royal Blue to książka która mnie po prostu urzekła! Cóż to była za historia. Wyśmienicie bawiłam się czytając tę niesamowitą powieść, a jej bohaterowie są tak uroczy, że nie da się ich nie pokochać! Ta powieść była wydarzeniem roku w USA, gdzie pokochały ją miliony młodych czytelników i czytelniczek i wcale się im nie dziwię.

Red, White & Royal Blue

Gdy myślę o historii, zastanawiam się, w jaki sposób się w nią wpasuję. I ty też. Chciałbym, żeby ludzie nadal tak pisali.
Historia, co? Ale moglibyśmy stworzyć własną.

Książkę kupisz na www.taniaksiazka.pl >>

Zdjęcie: Instagram @ruda_czyta

 

To nie jest typowa historia miłosna. To opowieść, w której Pierwszy Syn Ameryki zakochuje się w księciu Walii!

Kiedy podczas wesela na brytyjskim dworze królewskim wybucha kłótnia między dwoma młodymi mężczyznami, nikt nie spodziewa się tego, jak potoczą się losy tych dwojga. Kiedy książę Henry i Alex – syn Pani Prezydent USA – wpadają na tort weselny, to oprócz skandalu dyplomatycznego, który wybucha, wybucha tu coś jeszcze…

Henry i Alex na potrzeby mediów muszą zacząć udawać przyjaźń, aby zażegnać kryzys, jaki wywołali tortową aferą. Początki są trudne, ale z dnia na dzień wszystko zaczyna się zmieniać. Nikt się nie spodziewa, że fałszywa, instagramowa przyjaźń przerodzi się w uczucie. Nawet oni sami na początku nie mogą w to uwierzyć. Robią wszystko, co mogą, aby uczucie, jakie między nimi wybuchło ukryć przed światem, ale jak długo można udawać?

Czasami po prostu skaczesz i masz nadzieję,że wylądujesz bezpiecznie. 

Książkę kupisz na www.taniaksiazka.pl >>

Jestem zakochana w tej książce!

Książkę Red, White & Royal Blue czytałam z uśmiechem na ustach! To niesamowita historia, której chyba nie da się nie pokochać. To książka o miłości. Ale nie tylko. Ta historia uczy tolerancji i pokazuje, że miłość nie widzi barier, jakie stawiają przed nią ludzie. Uważam, że tę książkę powinien przeczytać każdy. Ja już wiem, że trafi ona do mojej topki roku 2020!

 

  • 9/10
    Jak mocno książka mnie wciągnęła? - 9/10
  • 8/10
    Jak oceniam styl pisania, język i warsztat autora? - 8/10
  • 10/10
    Czy bohaterowie wzbudzili sympatię? - 10/10
9/10

Fragment recenzji

To nie jest typowa historia miłosna. To opowieść, w której Pierwszy Syn Ameryki zakochuje się w księciu Walii!
Kiedy podczas wesela na brytyjskim dworze królewskim wybucha kłótnia między dwoma młodymi mężczyznami, nikt nie spodziewa się tego, jak potoczą się losy tych dwojga. Kiedy książę Henry i Alex – syn prezydentki USA – wpadają na tort weselny, to oprócz skandalu dyplomatycznego, który wybucha, wybucha tu coś jeszcze…