Siódmy tom z Chyłką

Jedna z najpopularniejszych serii Remigiusza Mroza doczekała się wreszcie długo wyczekiwanego siódmego tomu. Tak więc po spektakularnej Nieodnalezionej (inna głośna tegoroczna nowość od tego autora), pisarz ma zdecydowanie kolejne powody do dumy. Sprawdzicie, z jaką sprawą tym razem zmierzy się słynna pani adwokat. Siódmy tom z Chyłką pojawi się już niebawem, 14 marca.

Siódmy tom z Chyłką i sprawa pewnego spadku

W siódmym tomie serii zatytułowanym Testament klientem Joanny Chyłki będzie słynny warszawski ginekolog. Niedawno, ku wielkiemu zaskoczeniu mężczyzny, otrzymał on spory spadek od jednej ze swoich pacjentek. Co ciekawe praktycznie kobiety nie znał, była u niego zaledwie jeden raz. Zaintrygowany jedzie na miejsce, gdzie znajduje się nieruchomość przekazana mu w spadku. Budynek wyraźnie jest zapuszczony. Jednak dopiero to, co ginekolog znajduje na miejscu, szokuje go najbardziej. W środku odnajduje zwłoki w stanie zaawansowanego rozkładu. Kłopoty pana doktora na tym się nie kończą. Wkrótce zaczyna interesować się nim policja.

Powiązane: JOANNA CHYŁKA TOM 6. JUŻ WE WRZEŚNIU?

Siódmy tom z Chyłką, czyli kolejna trudna sprawa pani adwokat

Przerażony mężczyzna szybko szuka pomocy prawnej. Jego wybór pada na Joannę Chyłkę, którą zna, ponieważ kiedyś była jego pacjentką. Jednak pani adwokat ma teraz inne rzeczy na głowie i przyjęcie tej sprawy nie jest dla niej priorytetem. Wszystko się zmienia, kiedy okazuje się, że lekarz może jej pomóc w sprawie, którą Chyłka aktualnie prowadzi. Być może pomoże jej wyciągnąć kogoś z więzienia. Wkrótce na jaw wychodzą ponure sekrety kobiety, która przekazała ginekologowi nieruchomość… Ta sprawa będzie kształtowała Chyłkę i lekarza dużo nerwów.

Powiązane: W KRĘGACH WŁADZY 2 REMIGIUSZA MROZA JUŻ W LISTOPADZIE!

Czy sięgnęliście już po jedną z najnowszych książek Remigiusza Mroza i jeden z najbardziej chwalonych tytułów tego autora, Nieodnaleziona? Ta historia porównywana do dzieł samego Stiega Larssona i Jo Nesbo, podbiła niedawno półki polskich bestsellerów. To historia, która zmrozi Wam krew w żyłach. Narzeczona bohatera zaginęła przed 10. laty w tajemniczych okolicznościach. Kiedy mężczyzna myśli, że już nigdy jej nie zobaczy, niespodziewanie zdjęcie dziewczyny pojawia się w sieci. Na początku sądzi, że to przypadek, w końcu minęło 10 lat od jej zaginięcia, ale wkrótce ktoś wrzuca kolejne zdjęcie. Tym razem z jego prywatnej kolekcji…

Sięgnijcie po najnowsze książki Remigiusza Mroza, autor jak zwykle nie zawodzi!