Spin-off Zmierzchu

Spin-off Zmierzchu to wspaniała informacja dla wszystkich miłośników twórczości Stephenie Meyer. To właśnie jej zawdzięczamy jedną z najpopularniejszych sag o wampirach ostatnich lat. Ponadto pisarka ma na koncie jeszcze kilka innych historii, które cieszą się również ogromnym zainteresowaniem wśród czytelników na całym świecie. Jednak to cykl z Edwardem i Bellą przyniósł jej największą sławę. W związku z tym trudno się dziwić, że po latach autorka zdecydowała się na powrót do tej powieści. Jesteście ciekawi, czego możecie się spodziewać? Koniecznie czytajcie dalej!

Spin-off Zmierzchu

plakat z filmweb.pl

Spin-off Zmierzchu – kilka słów o najnowszym projekcie Meyer

Książka pojawi się w sprzedaży najprawdopodobniej jeszcze w tym roku. Jej tytuł to Midnight Sun a jej premiera przewidywana jest na 4 sierpnia. Oto co sama autorka napisała na temat najnowszej publikacji:

Jestem bardzo podekscytowana, że w końcu ogłaszam wydanie „Midnight Sun”. To już 4 sierpnia […]. To teraz szalony czas i nie byłam pewna, czy to właściwy moment na wydanie tej książki, ale niektórzy z was czekali już tak długo […]. Mam nadzieję, że ta książka pomoże w odwróceniu uwagi od prawdziwego świata. Jestem bardzo podekscytowana, że w końcu mogę się z Wami nią podzielić.

Tym samym na uwagę zasługuje tu fakt, że najnowsza historia to pierwsza część sagi, czyli powieść pt. Zmierzch, jednak tym razem narracja przebiega z perspektywy Edwarda, ukochanego Belli. Warto tutaj również dodać, że sama autorka o podobnym zabiegu już niegdyś wspominała. W jednym z wywiadów przyznała, że ta opowieść z perspektywy Edwarda jest znacznie ciekawsza.

Przypominamy, że cała saga została napisana z perspektywy pierwszoosobowego narratora, którym była Bella. W związku z tym najnowszy projekt pisarki to doskonała okazja, by poznać tę historię z zupełnie innej perspektywy. Nie mamy wątpliwości, że ten fakt ucieszy wszystkich fanów cyklu.

Kiedy i czy w ogóle Spin-off Zmierzchu pojawi się na polskim rynku? Tego jeszcze nie wiemy. Jednak biorąc pod uwagę fakt, że do tej pory twórczość Stephenie Meyer podbijała także serca polskich czytelników, można się spodziewać, że polskie tłumaczenie także ujrzy światło dzienne. Tymczasem wszystkich, którzy do tej pory nie mieli okazji zapoznać się z książkami pisarki, odsyłamy tutaj.