Promocje

TaniaKsiazka.pl – promocyjne szaleństwo…

Księgarnia TaniaKsiazka.pl ostatnio proponuje swoim klientom bardzo fajne promocje, warto więc zajrzeć do nich na stronę, aby dobre okazje nie uciekły nam sprzed nosa. Ostrzegamy, można sporo zaoszczędzić 😀 

Oto krótkie zestawienie, które powinno nakreślić wam wszystkie możliwości:

Po pierwsze: Wszystkie zamówienia przedpłatowe złożone w dniach 21 – 31 sierpnia TanioKsiążkowa ekipa wyśle Paczką w Ruchu za 0 zł! I już kilka złotych do przodu 🙂 Dodatkowo przy informacji o promocji znajdziemy prawie 700 wyróżnionych i przecenionych produktów. Istna uczta dla każdego KsiążkoManiaka.

Po drugie: Uwaga, chyba słyszymy brzęk drobniaków w naszych portfelach. Tak to one, chcą w końcu zobaczyć trochę świata. Hmm, nie ma sprawy 🙂 Księgarnia proponuje nam 1400 wybranych tytułów, których cena nie przekracza 9 zł. Przy takich ilościach i cenach każdy powinien znaleźć coś dla siebie.

Po trzecie: Mniej i drożej, ale konkretniej. Prawie 400 książek, których cena nie przekracza 15 zł. Przeglądaliśmy, jest tam sporo ciekawych pozycji (m.in. Monika Szwaja, Markus Sakey, Frederick Forsyth, Ian McEwan, Ian Rankin, Paul Auster, Wilbur Smith i inni) do zdobycia za nieco ponad dychę.

Po czwarte: Stara dobra Wyprzedaż 🙂 Znajdziesz tam książki, gry, zabawki, muzykę i audiobooki – do 50% taniej, a nawet i więcej. W ofercie jest sporo ciekawych tytułów, które ukazały się w bieżącym roku.

Sprawdź aktualne promocje w księgarni TaniaKsiazka.pl > >>

Darmowa Dostawa