PromocjeWydarzenia literackie

TargiKsiazki.Online – zaczynamy 2. tydzień – co nas czeka?

Kochani Książkoholicy, przypominamy, że właśnie trwają TargiKsiazki.Online! W tym wielkim książkowym święcie możemy uczestniczyć bez wychodzenia z domu. Organizatorzy nie zwalniają i mają dla nas mnóstwo okołoksiążkowych atrakcji.

TargiKsiazki.Online - Dołącz do wydarzenia >>

 

TargiKsiazki.Online – co nas czeka w tym tygodniu?

Na stronie TargówKsiążki.Online plan wydarzeń jest udostępniany na bieżąco, ale my dostaliśmy wgląd w tajny plan na cały tydzień. Powiem Wam, że warto śledzić dedykowane imprezie wydarzenie na Facebooku (dołączyć możecie tutaj), bo wtedy nic Wam nie umknie.

Wszystkie targi książki są świetną okazją do tego, żeby się spotkać ze swoimi ulubionymi autorami, a internetowa forma imprezy wcale nie ogranicza. W tym tygodniu czekają na Was wywiady wideo m.in. z: Darią Górką (Aż do śmierci), Adamem Higginbothamem (O północy w Czarnobylu), Romanem Klasą (Operator 112), Joanną Anger i Anną Piszczek (AlaAntkowe BLW. Rośniemy!) oraz Edytą Świętek (Szczyty chciwości).

Czekają na Was nie tylko wywiady wideo, ale też rozmowy z pisarzami w formie LIVE, w których będzie mogli wziąć udział, komentując i zadając pytania. Podczas transmisji na żywo, w tym tygodniu spotkacie się z m.in. z: Adrianem Bednarkiem (Inspiracja) czy Emilią Szelest (Ryzykowny wybór). Psst, warto aktywnie uczestniczyć, bo dla tych najaktywniejszych uczestników przewidziane są nagrody.

Na najmłodszych uczestników codziennie o 19:00 będzie czekać Wieczorynka. To cykl filmów, w których autorzy książek (i inni książkoholicy) czytają dzieciom.

Sprawdź aktualne wydarzenia >>

TargiKsiazki.Online – książki z targowymi zniżkami do -65%

Nie ma targów bez targowych promocji. Co tydzień inne wydawnictwa mają dla Was książki ze zniżką. Do niedzieli (14 czerwca) możecie odwiedzić wirtualne stoiska:

Sprawdź wszystkie targowe promocje >>

Nie zapominajcie też o konkursie, w którym można wygrać rok czytania za darmo, chcecie wiedzieć, jak wziąć w nim udział? W takim razie kliknijcie w to miejsce.