PolecamyRecenzje

To będzie nasza tajemnica – recenzja książki

To będzie nasza tajemnica to moje pierwsze spotkanie z twórczością Karoliny Wójciak. I od razu jest wielkie WOW! To książka, która na długo zapadnie mi w pamięć i mimo że zbliżamy się dopiero do połowy roku, to już wiem, że To będzie nasza tajemnica, będzie w mojej czołówce najlepszych książek 2020! Jestem też pewna jeszcze jednego – musicie przeczytać tę książkę.

To będzie nasza tajemnica

Książka do kupienia na www.taniaksiazka.pl >>

Instagram: @ruda_czyta

Ta książka, jak sama autorka o niej mówi, to kundelek literacki. Dlaczego kundelek? Bo ciężko tę książkę przypisać do jednego gatunku. Mamy tu trochę kryminału i thrillera, trochę powieści obyczajowej wymieszanej z dramatem. Tak napisana książka to coś niesamowitego, bo odnajdą się w niej fani wielu gatunków literackich. To mieszanka namiętności, zbrodni i kontrowersji – to połączenie naprawdę wbija w fotel!

Książka zaczyna się niewinnie, poznajemy zwyczajną rodzinę – rodzice i czwórka dzieci. Każdy z domowników ma swoje sprawy i problemy. Z biegiem czasu okazuje się, że każdy z nich ma też swoje tajemnice – jedni mniejsze, drugie większe, ale jak to z tajemnicami bywa, pewnego dnia muszą zacząć wychodzić na jaw. Cóż się wydarzyło na łamach tej powieści… Cóż to była za książka! Aż słów mi brakuje, żeby ją opisać, najchętniej opowiedziałabym Wam co się tu działo, ale nie mogę zepsuć Wam lektury. Bo pewne jest jedno – musicie to przeczytać!

To jest niesamowita historia!

Ta książka trzyma w napięciu od początku do końca – i dobrze, bo właśnie tego oczekuje się od dobrego thrillera. Dramatyczne sytuacje, jakie mają tu miejsce, pokazują, że autorka wie, czego pragnie czytelnik! Bo ja ciągle nie mogę wyjść z podziwu, jak można wymyślić tak genialną historię, z tyloma bohaterami i tyloma wątkami, które w pewnym momencie wskakują jak puzzle i tworzą jedność! To, jak łączyły się tu wątki, jak nagle wszystko zaczynało do siebie pasować, jak jedno zdarzenie łączyło się z drugim to coś niesamowitego – myślę, że niewielu autorów potrafi tak genialnie poprowadzić fabułę powieści, jak zrobiła to tutaj Karolina Wójciak.

Pełna osobistych tragedii i dramatów historia o samotności, poniżeniu, bólu, chorobie, zdradzie i kłamstwie – tym jest właśnie książka  To będzie nasza tajemnica. Bez mrugnięcia okiem mogę dać jej ocenę 10/10!

Książkę możecie kupić tutaj >>

Książka do kupienia na www.taniaksiazka.pl >>

Ocena Rudej
 • 10/10
  Jak mocno książka mnie wciągnęła? - 10/10
 • 10/10
  Jak oceniam styl pisania, język i warsztat autora? - 10/10
 • 10/10
  Czy warto przeczytać tę książkę ponownie? - 10/10
 • 10/10
  Czy bohaterowie wzbudzili sympatię? - 10/10
10/10

Fragment recenzji

Ta książka jak sama autorka o niej mówi to kundelek literacki. Dlaczego kundelek? Bo ciężko tę książkę przypisać do jednego gatunku. Mamy tu trochę kryminału i thrillera, trochę powieści obyczajowej wymieszanej z dramatem. Tak napisana książka to coś niesamowitego, bo odnajdą się w niej fani wielu gatunków literackich. To mieszanka namiętności, zbrodni i kontrowersji – to połączenie naprawdę wbija w fotel!