Top 6 książek obyczajowych – sprawdź na TaniaKsiazka.pl

Jesteście ciekawi, co w najbliższym czasie pojawi się na rynku książki? Po jakie tytuły warto sięgnąć w listopadzie, jeśli chodzi o literaturę obyczajową? Świetnie się składa, ponieważ dziś podrzucam wam top 6 książek obyczajowych, które zainteresują nawet najbardziej wymagających odbiorców. Autorzy tych pozycji wiedzą, jak wzbudzić ciekawość w czytelniku i sprawić, by ten nie mógł oderwać się od powieści. Kilka z prezentowanych dziś tytułów zahacza też już o tematykę świąteczną. W związku z tym to doskonały moment, by wprowadzić się w magiczny nastrój, zapominając na chwile o deszczowej i ponurej, jesiennej rzeczywistości.

Top 6 książek obyczajowych – sprawdź na TaniaKsiazka.pl

Top 6 książek obyczajowych – idealne na długi wieczór!

Dorzuć mnie do prezentu - kup na TaniaKsiazka.plTop 6 książek obyczajowych – Dorzuć mnie do prezentu

Kiedy epidemia wywróciła życie ludzi do góry nogami, nikt nie myśli o światełkach, prezentach i pierniczkach. Świąteczne przygotowania w tym roku wyglądają zupełnie inaczej. Głównych bohaterów w tej historii jest kilku. Maja utknęła na kwarantannie. A jedyną osobą, do której może się odezwać przez drzwi, jest aspirant Sylwester. Andrzej próbuje zdobyć pracę marzeń, ale w międzyczasie oblewa egzamin na bycie ojcem. Perfekcjonistka Paulina nigdy nie pozwala sobie na słabości, przez co zapomniała, że najmilszych niespodzianek nie da się kontrolować.

Książka dostępna od 10 listopada 2020 roku.

Kolorowe szkiełka - kup na TaniaKsiazka.plTop 6 książek obyczajowych – Kolorowe szkiełka

Marta całkiem niespodziewanie na swojej drodze spotyka chłopca, Adriana, podczas jednego z jesiennych, deszczowych dni. Już wkrótce okaże się, że jej wygodne życie zmieni się o sto osiemdziesiąt stopni. A wszystko za sprawą tego jednego, uroczego chłopca. Czasem warto postawić wszystko na jedną kartę, mimo że decyzja wydaje się pochopna i szalona.

Książka dostępna od 12 listopada 2020 roku.

Top 6 książek obyczajowych – zobacz na TaniaKsiazka.plTop 6 książek obyczajowych – Siostra burzy, tom VII z serii Siedem sióstr

Sześć sióstr urodziło się na zupełnie innych kontynentach, jednak wychowały się wspólnie pod dachem przybranego ojca. Teraz po latach wracają do rodzinnego domu, ponieważ ściąga je niespodziewana śmierć mężczyzny. Na miejscu okazuje się, że każdej z nich zostawił list i wskazówki, mogące im pomóc w odkryciu własnych korzeni. I w odnalezieniu odpowiedzi na pytanie, co się stało z siódmą siostrą. Wszystkie są zaskoczone, ponieważ żadna z nich nie spodziewała się, że mają jeszcze jedną siostrę.

Książka dostępna od 12 listopada 2020 roku.

Chorwacka przystań - sprawdź na TaniaKsiazka.plTop 6 książek obyczajowych – Chorwacka przystań

Anna wyjeżdża do Chorwacji, jako korespondentka, relacjonować wojnę bałkańską. A chociaż jest mężatką, na miejscu zakochuje się w chorwackim fotoreporterze wojennym, Blażu. Kobieta postanawia porzucić Jerzego, ale po powrocie do Polski miłość do Blaża staje w szranki z oczekiwaniami rodziny, ze zwykłą codziennością i pewną niespodziewaną nowiną. Dwadzieścia lat później jej córka stanie przed podobnym wyborem.

Książka dostępna od 12 listopada 2020 roku.

Anielski puch - sprawdź na TaniaKsiazka.plTop 6 książek obyczajowych – Anielski puch

Trzy kobiety z różnych pokoleń łączą nie tylko więzy krwi, ale też fakt, że nigdy nie miały szczęścia do mężczyzn. Tym samym, kiedy tej zimy na ich drodze niespodziewanie pojawiają się uczucia, każda z nich próbuje obronić się przed przeznaczeniem. W końcu dobrze wiedzą, jak zakończą się te relacje. Tymczasem z nieba zaczyna sypać śnieg, a o tej magicznej porze roku łatwiej o cud i odmianę własnego losu na lepsze.

Książka dostępna od 10 listopada 2020 roku.

Top 6 książek obyczajowych – kup na TaniaKsiazka.plTop 6 książek obyczajowych – Bo nadal cię kocham

Leontyna, która od lat nie otwierała tajemniczych listów, by te nie wywróciły jej życia do góry nogami, w końcu decyduje się na ten krok. Malownicze zaczyna otulać przedświąteczna mgła, która niespodziewanie budzi w niej dawno zapomnianą tęsknotę. W związku z tym po raz pierwszy od bardzo dawna postanawia wrócić do miejsc z czasów młodości. Z kim spędzi tegoroczną wigilię i czy magiczna moc miłości w święta zawróci także jej w głowie?

Książka dostępna od 25 listopada 2020 roku.